Випускники

Випуск 2020 р.

Магістри:
Галузь знань: 10. Природничі науки
Спеціальність: 104. Фізика та астрономія
Освітня програма: Астрофізика

  1. Білінський Ілля Олександрович
  2. Васюта Максим Сергійович
  3. Ізвєкова Інна Олександрівна
  4. Маркус Яна Сергіївна
  5. Могорян Максим Віталійович
  6. Паньківська Анна Вікторівна
  7. Плотко Павло Павлович

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040206 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика

  1. Бідула Вадим Олегович
  2. Дяченко Надія Михайлівна
  3. Кравченко (Щедріна) Єлизавета Олександрівна
  4. Муринюк Олександр Васильович
  5. Оріховський Дмитро Андрійович
  6. Сульжук Дмитро Юрійович
  7. Чупіра Марія Вікторівна

Випуск 2019 р.

Магістри:
Галузь знань: 10. Природничі науки
Спеціальність: 104. Фізика та астрономія
Освітня програма: Астрофізика

  1. Гладіков Денис Костянтинович
  2. Калініна Юлія Костянтинівна
  3. Компанієць Олена Володимирівна
  4. Петренко Богдан Артемович

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040206 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика

  1. Колесник Іван Сергійович
  2. Мавдрик Тарас Юрійович
  3. Мельник Олександр Сергійович
  4. Мірошниченко Євгеній Олексійович
  5. Пекарський Юрій Вікторович
  6. Пічкурова Яна Олегівна
  7. Река Катерина Данилівна
  8. Скирто Олег Сергійович

Випуск 2018 р.

Магістри:
Галузь знань: 10. Природничі науки
Спеціальність: 104. Фізика та астрономія
Освітня програма: Астрофізика

  1. Балалаєв Дмитро Олександрович
  2. Бовкун Катерина Олександрівна
  3. Василенко Максим Юрійович
  4. Гордійчук Мирослав Іванович
  5. Коваль Анатолій Володимирович
  6. Кунделько Ірина Едуардівна
  7. Малюк Андрій Андрійович
  8. Хоменко Ігор Олександрович
  9. Шевчук Олександр Олександрович

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040206 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика

  1. Винокурова Катерина Андріївна
  2. Коцар Юрій Антонович
  3. Ланкмілєр Марк Вадимович
  4. Мусійчук Олена Юріївна
  5. Сенченко Олеся Олегівна
  6. Сліпак Валерія Геннадіївна

Випуск 2017 р.

Магістри:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Спеціальність: 8.04020305 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика

  1. Іваніга Оксана Іванівна
  2. Лях Валерія Євгеніївна
  3. Ткаченко (Скачкова) Анна Олександрівна
  4. Хелашвілі Марія Важаївна

Магістри:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Спеціальність: 8.04020301 Фізика
Спеціалізація: Фізика космосу

  1. Ількун Ярослав Анатолійович
  2. Кобзар Олександр Володимирович
  3. Руденко Ярослав Володимирович
  4. Ткаченко Євген Миколайович
  5. Юхимчук Юлія Юріївна
  6. Яцун Інна Олександрівна

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040203 Фізика
Спеціалізація: Фізика космосу

  1. Гладіков Денис Костянтинович
  2. Горбачук Олександр Анатолійович
  3. Дилда Сергій Сергійович
  4. Жданов Арсеній Ігорович
  5. Калініна Юлія Костянтинівна
  6. Компанієць Олена Володимирівна
  7. Немировський Богдан Васильович
  8. Петренко Богдан Артемович
  9. Рибальченко Ілля Васильович

Випуск 2016 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Василенко Володимир Володимирович (індивідуальний план)
  2. Кандимов Еміралі Рустемович (індивідуальний план)
  3. Кушнірук Ірина Олександрівна
  4. Щурова Аліса Валеріївна

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Бондар Юрій Олександрович
  2. Войцеховський Вадим Вадимович

Випуск 2015 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Мацяка Олексій Миколайович
  2. Сердюков Іван Володимирович
  3. Ткачук Вадим Вікторович
  4. Торбанюк Олена Олександрівна
  5. Шубіна Олена Сергіївна

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Костецький Антон Олегович
  2. Міщенко Микола Васильович
  3. Садова Валентина Анатоліївна

Випуск 2014 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Рєзнік Катерина Володимирівна
  2. Самохін Василь Олександрович
  3. Францева Катерина Валеріївна
  4. Цикалюк Юлія Юріївна
  5. Шляхецька Яна Олегівна

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Волик Ігор Олександрович
  2. Литовченко Михайло Вадимович
  3. Могильчак Владислав Юрійович
  4. Прохоренков Андрій Сергійович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Беспалов Євгеній Іванович

Бакалаври:
Спеціалізація: Астрономія

  1. Дмитрієв Антон Олександрович
  2. Лук’янчук Владислав Віталійович

Випуск 2013 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Гала Ігор Владиславович
  2. Гнатик Роман Богданович
  3. Липова Ірина Михайлівна
  4. Рогозін Дмитро Альбертович
  5. Цупко Олександр Олександрович

Бакалаври:
Спеціалізація: Астрономія

  1. Заєць Тетяна Анатоліївна
  2. Лось Олег Леонідович
  3. Стукало Емілія Валентинівна

Випуск 2012 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Василенко Ольга Вікторівна
  2. Клюєва Антоніна Ігорівна
  3. Соболенко Маргарита Олександрівна

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Беспалова Анна Вадимівна
  2. Бовчалюк Валентин Павлович
  3. Вощепинець Андрій Сергійович 

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Березовський Костянтин Геннадійович
  2. Дика Анна Михайлівна
  3. Клєстов Микола Миколайович
  4. Король Святослав Миколайович
  5. Косенко Сергій Володимирович
  6. Савицька Лідія Юріївна

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Ткаченко Іоанн Андрійович

Випуск 2011 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Василенко Анатолій Андрійович
  2. Жаборовський Віталій Петрович
  3. Малигін Микола Геннадійович
  4. Сагун Віолетта Василівна
  5. Шуєнко Олександр Васильович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Зозюк Олександр Юрійович
  2. Котис Олександр Михайлович
  3. Павлюк Яна Володимирівна
  4. Похвала Сергій Миколайович
  5. Шихов Станіслав Леонідович

Спеціалісти:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Башинська Антоніна Миколаївна
  2. Клоков Іван Сергійович
  3. Менджул Дмитро Іванович

Випуск 2010 р.

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Поліновський Григорій Олександрович
  2. Юдко Олександр Олександрович

Бакалаври:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Вербінська Вероніка В.

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Вапельник Дмитро Сергійович

Випуск 2009 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Бабик Юрій Вікторович
  2. Вовк Євген Юрійович
  3. Зінченко Ігор Андрійович
  4. Маслюх Володимир Омелянович

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Бовчалюк Андрій Павлович
  2. Кузьмич Андрій Андрійович
  3. Леонтьєв Антон Юрійович
  4. Пилипенко Сергій Григорович
  5. Удодов Євгеній Володимирович
  6. Шастун Віталій Валерійович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Авдієнко Михайло Володимирович
  2. Грицюк Віталій Ігорович
  3. Іванюк Олексій Михайлович
  4. Юхименко Костянтин Васильович

Випуск 2008 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Сімон Андрій Олександрович
  2. Сухоруков Андрій Валерійович

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Ботигіна Ольга Олександрівна
  2. Первак Сергій Анатолійович
  3. Садовенко Євгенія Валеріївна
  4. Салюк Дмитро Анатолійович
  5. Сущ Юрій Володимирович
  6. Шляховенко Олег Валерійович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Василісков Кирило Андрісович
  2. Дулич Юрій Миколайович
  3. Захаров Ігор Володимирович
  4. Бощенко (Редченко) Дарія Олегівна
  5. Сікорський Сергій Вікторович

Випуск 2007 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Вовкогон Тетяна Сергіївна
  2. Дубіновська Дар'я Львівна
  3. Кириленко Дмитро Михайлович
  4. Стаценко Марія Михайлівна

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Войткова Юлія Валеріївна

Випуск 2006 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Ольшевський В'ячеслав Леонідович
  2. Хатько Іван Вікторович
  3. Пулатова (Чеснок) Надія Григорівна
  4. Юрченко Вадим Вікторович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Ботнар Тетяна Миколаївна
  2. Ажнюк (Кутрань) Юлія Ігорівна
  3. Савенко Олександр Юрійович
  4. Сердюк Євген Миколайович
  5. Яворська Іванна Василівна

Бакалаври:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. (Схаафсма) Моцик Ольга Олександрівна

Випуск 2005 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Білоголовкін Олександр Михайлович
  2. Іващенко Ганна Юріївна
  3. Колісник Сергій Миколайович
  4. Пруднiкова Ганна Сергіївна
  5. Шолудченко Юрій Сергійович

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Козак Богдан Станіславович
  2. Колесник Юрій Леонідович
  3. Кулініч Богдан Вікторович
  4. Кучеров Ігор Юрійович
  5. Салівонов Антон Ігорович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Білоголовкіна (Страшкевич) Зоя Владиславівна
  2. Боднарашек Богдана Ярославівна
  3. Лаврук Віталій Васильович
  4. Шарапов Андрій Вікторович

Спеціалісти:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу

  1. Корчевський Олександр Анатолійович
  2. Салімова Надія Олександрівна
  3. Устенко Роман Васильович

Випуск 2004 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Елиїв Андрій Андрійович
  2. Костогриз (Михальчук) Надія Михайлівна
  3. Лозицький Володимир Всеволодович
  4. Осика (Горгота) Оксана Богданівна
  5. Тєлєжинський Ігор Олегович
  6. Шумакова Тетяна Олександрівна
  7. Якобчук Тарас Миколайович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика

  1. Булава Павло Юрійович
  2. Стельмах Олександр Вікторович
  3. Харчук Сергій Валерійович

Випуск 2003 р.

Магістри:
Астрономія:

  1. Алтухова (Дорошенко) Світлана Юріївна
  2. Білецька Марина Михайлівна
  3. Геращенко Олег Миколайович
  4. Жуковська Світлана Василівна
  5. Момот (Шліхта) Оксана Валентинівна (педагогічні науки)
  6. Примак Наталія Володимирівна

Магістри:
Фізика космосу:

  1. Грицай Асен Васильович
  2. Іванченко Ольга Миколаївна
  3. Орловський Олег Станіславович
  4. Удовiченко Дмитро Іванович

Спеціалісти:
Астрономія:

  1. Іщенко (Полонська) Тетяна Олександрівна
  2. Ханусяк Юлія Леонідівна
  3. Ятченко Володимир Миколайович

Спеціалісти:
Фізика космосу:

  1. Гончар Кіра Володимирівна
  2. Петрова Інна Леонідівна
  3. Сорока Юрій Олексійович

Випуск 2002 р.

Магістри:
Астрономія:

  1. Вікулін Вадим Олександрович
  2. Гордовський Микола Юрійович
  3. Черноусова Оксана Іванівна
  4. Шкварун Руслан Вікторович

Спеціалісти:
Астрономія:

  1. Непотюк Ярослав Володимирович

Магістри:
Фізика космосу:

  1. Котович Олег Віталійович

Спеціалісти:
Фізика космосу:

  1. Колесниченко Олег Ярославович
  2. Міщишин Денис Михайлович

Бакалаври:
Астрономія:

  1. Король Оксана Миколаївна

Випуск 2001 р.

Магістри:
Астрономія:

  1. Гайдамака Олександр Зиновійович
  2. Решетник Володимир Миколайович
  3. Тугай Анатолій Володимирович

Спеціалісти:
Астрономія:

  1. Баджурак Тетяна Петрівна
  2. Виноградов Станіслав Борисович
  3. Воробйов Данило Петрович
  4. Даценко Ольга Миколаївна
  5. Дерев'янко Роман Леонідович
  6. Іушина Тетяна Валеріївна
  7. Іщук Людмила Василівна
  8. Корнілова Євгенія Олександрівна
  9. Солоненко Володимир Володимирович

Магістри:
Фізика космосу:

  1. Катінас Інна Едуардівна
  2. Савін Євген Юрійович
  3. Хотяїнцев Микола Володимирович

Спеціалісти:
Фізика космосу:

  1. Павлюк Олександр Володимирович

Випуск 2000 р.

Магістри:
Астрономія:

  1. Іванова Олександра Вікторівна
  2. Мартюшов Володимир Васильович

Магістри:
Фізика космосу:

  1. Готинян Олег Євгенович
  2. Левицький Володимир Володимирович

Випуск 1999 р.

Магістри:
Астрономія:

  1. Андрієнко Юлія Станіславівна
  2. Іванова Марина Миколаївна
  3. Калюк Василь Васильович
  4. Кузнєцова Юліана Геннадіївна
  5. Никитюк Тетяна Вікторівна
  6. Петров Микола Іванович
  7. Сидоренко Наталія Віталіївна

Спеціалісти:
Астрономія:

  1. Крушевська Вікторія Миколаївна
  2. Назаренко Ганна Володимирівна
  3. Ткач Анатолій Валентинович
  4. Шиманович Віталій Васильович

Магістри:
Фізика космосу:

  1. Козак (Гутовська) Людмила Володимирівна
  2. Панченко Михайло Григорович
  3. Федорова Олена Валентинівна
  4. Хоменко (Щукіна) Олена Володимирівна
  5. Петрова Олена Євгенівна

Спеціалісти:
Фізика космосу:

  1. Пшеничний Олексій Дмитрович
  2. Ревенко Олексій Анатолійович
  3. Супруненко Олександр Анатолійович

Випуск 1998 р.

Астрономія:

  1. Артеменко Тетяна Геннадіївна
  2. Борисенко Сергій Анатолійович
  3. Герасименко Світлана Володимирівна
  4. Камінський Богдан Мар'янович
  5. Прокурашко Володимир Володимирович

Фізика космосу:

  1. Агапітов Олексій Володимирович
  2. Кременецький Ігор Олексійович
  3. Мінгальова Олена Сергіївна
  4. Назаренко Світлана Олександрівна

Випуск 1997 р.

Астрономія:

  1. Бондар Аркадій Валерійович
  2. Велесь Олександр Анатолійович
  3. Єрмолаєва Тетяна Юріївна
  4. Заікін Олександр Сергійович
  5. Коваленко Наталія Сергіївна
  6. Коноваленко Олександр Сергійович
  7. Кринько Олександр Юрійович
  8. Салата Сергій Анатолійович
  9. Стречин (Лисиця) Наталія Анатоліївна
  10. Суберляк Василь Романович

Фізика космосу:

  1. Залізняк Юрій Олексійович
  2. Івченко Микола Васильович
  3. Любчик (Сіренко) Олена Костянтинівна
  4. Подладчикова Олена Володимирівна
  5. Слободянюк Тарас Олександрович
  6. Хотяїнцев Юрій Володимирович

Випуск 1996 р.

Астрономія:

  1. Нечаєв Андрій Вікторович
  2. Рудницька Марина Дмитрівна
  3. Ушаков Олексій В'ячеславович
  4. Чорногор (Котенко) Світлана Миколаївна

Фізика космосу:

  1. Фалько Ольга Георгіївна

Випуск 1995 р.

Астрономія:

  1. Болотіна (Козел) Ольга Валентинівна
  2. Бредюк Тарас Юрійович
  3. Гребенюк Віталій Олександрович
  4. Кофлик Володимир Юліанович
  5. Любчик Юрій Петрович
  6. Мельник Олександра Іванівна
  7. Поросюк Володимир Дмитрович
  8. Совгира Анатолій Васильович

Фізика космосу:

  1. Брацюк Світлана Олександрівна

Випуск 1994 р.

Астрономія:

  1. Андрієнко Олексій Вікторович
  2. Вакуленко Олександр Іванович
  3. Голубенко Віктор Олександрович
  4. Дяк Андрій Борисович
  5. Левченко Ростислав Миколайович
  6. Шепелевич Костянтин Іванович
  7. Юрченко Юрій Іванович

Фізика космосу:

  1. Трихліб Михайло Юрійович
  2. Федун Віктор Миколайович
  3. Юсупов Рустам Салаватович

Випуск 1993 р.

Астрономія:

  1. Кармазін Микола Анатолійович
  2. Ліхнякевич Ігор Ігорович (Уразбахтін Ігор Рафаельович, зміна ПІБ)
  3. Пастернак Андрій Леонідович
  4. Протасевич Людмила Василівна
  5. Трофимюк Валентин Павлович

Фізика космосу:

  1. Гончаров Ілля Олексійович
  2. Лук'яник Ігор Васильович
  3. Синявський Дмитро Володимирович
  4. Скиданов Дмитро Борисович
  5. Сомик Оксана Миколаївна
  6. Циганок Ігор Васильович
  7. Юхимук В'ячеслав Адамович

Випуск 1992 р.

Астрономія:

  1. Биковський Ігор Валерійович
  2. Данільчев Едуард Анатолійович
  3. Демещенко Валерій Юрійович
  4. Закордонець Вікторія Олександрівна
  5. Кибаленко Ігор Борисович
  6. Козак Павло Миколайович
  7. Ледовська Тетяна Олегівна
  8. Свачій Лідія Миколаївна
  9. Тверитінов Юрій Володимирович
  10. Халак Віктор Романович

Фізика космосу:

  1. Воєвода Тамара Володимирівна
  2. Зайцев Сергій Миколайович
  3. Коломоєць Сергій Володимирович
  4. Кириця Володимир Леонідович
  5. Майданюк Сергій Петрович
  6. Мишко Андрій Миколайович
  7. Онищенко Сергій Валентинович
  8. Сухий Олексій Андрійович
  9. Яковенко Ольга Володимирівна

Випуск 1991 р.

Астрономія:

  1. Безрученко Надія Миколаївна
  2. Бондарчук Вадим Віталійович
  3. Жукова Лариса Миколаївна
  4. Листопад Микола Анатолійович
  5. Рогашко Жанна Федорівна
  6. Теселько (Шабас) Наталія Леонідівна
  7. Федоренко Алла Костянтинівна
  8. Чуприна Роман Григорович

Фізика космосу:

  1. Зуєва Станіслава Сергіївна
  2. Кізуб Максим Вікторович
  3. Панасенко Олександр Павлович

Випуск 1990 р.

Астрономія:

  1. Болотін Сергій Леонідович
  2. Вербицький Валерій Миколайович
  3. Ковешников Леонід Леонідович
  4. Корнієнко Андрій Миколайович
  5. Перепелиця Наталія Іванівна
  6. Формос (Юрченко) Наталія Петрівна
  7. Яковенко Микола Іванович

Випуск 1989 р.

Астрономія:

  1. Берцик Петер Петерович , * 2014
  2. Єрьоміна (Іщенко) Тетяна Маратівна
  3. Загорулько (Агеєва) Світлана Іванівна
  4. Кобичев Владислав Валерійович
  5. Костюченко Леонід Петрович
  6. Лозан Ада Андріївна
  7. Пікалов Костянтин Миколайович
  8. Поліщук Тамара Юріївна
  9. Процюк Юрій Іванович
  10. Харченко Юрій Миколайович
  11. Чихун Наталія Василівна
  12. Шмитько Світлана Станіславівна

Випуск 1988 р.

Астрономія:

  1. Барило (Кравченко) Валентина Іванівна
  2. Борисов Сергій Віталійович
  3. Долгушин Олександр Іванович
  4. Єрьомін Сергій Симович
  5. Калінін Євгеній Іванович
  6. Сибірцева Олена Леонідівна
  7. Хильмон Ірина Станіславівна
  8. Шумко (Задорожна) Алла Валентинівна
  9. Яковенко (Бажанова) Оксана Миколаївна

Випуск 1987 р.

Астрономія:

  1. Васильєва Ірина Едуардівна
  2. Крячко Іван Павлович
  3. Мизюк Василь Іванович
  4. Паламарчук Сергій Дмитрович
  5. Чекан (Жулава) Оксана Ігорівна
  6. Шевага (Раєвська) Тетяна Леонідівна

Випуск 1986 р.

Астрономія:

  1. Ван Метр (Андрієнко) Наталія Дмитрівна
  2. Атрощенко Ігор Миколайович
  3. Бабич Олександр Валентинович
  4. Богаченко Ніна Василівна
  5. Вірун (Козенко) Наталія Володимирівна
  6. Годунова Віра Георгіївна
  7. Єгоров Вадим Іванович
  8. Манжуловський Дмитро Олегович
  9. Николюк Олександр Романович
  10. Паренська Олена Станіславівна
  11. Попова Ірина Федорівна
  12. Свистун Володимир Миколайович
  13. Ткачук Олександр Олександрович
  14. Шатохіна Світлана Вадимівна
  15. Щербина Тамара Григорівна
  16. Ященко Олена Петрівна

Випуск 1985 р.

Астрономія:

  1. Бочарова Марина Ростиславівна
  2. Василенко Петро Володимирович
  3. Вирва Тетяна Ігорівна
  4. Давиденко Наталія Олександрівна
  5. Масалов Олег Юрійович
  6. Мироняк (Сердюк) Світлана Леонідівна
  7. Моженков Ігор Володимирович
  8. Мотренко Микола Іванович
  9. Савченко Владислав Анатолійович
  10. Соболєв Олександр Іванович
  11. Ханейчук Василь Іванович
  12. Чолій Василь Ярославович

Випуск 1984 р.

Астрономія:

  1. Буздуган Юрій Олексійович
  2. Вавилова (Кудімова) Ірина Борисівна , * 2014
  3. Войта (Марченко) Ірина Віталіївна
  4. Войта Сергій Володимирович
  5. Калтигіна Світлана Вікторівна
  6. Медведський Михайло Михайлович
  7. Шаров Віктор Вікторович
  8. Шинкарук Ангеліна Євгенівна

Випуск 1983 р.

Астрономія:

  1. Бурлов-Васильєв Костянтин Олександрович
  2. Дудник Тетяна Борисівна
  3. Іващенко Юрій Миколайович
  4. Лисюк Віталій Анатолійович
  5. Майгуров Павло В'ячеславович
  6. Майгурова (Коваленкова) Надія Василівна
  7. Маляренко Василь Іванович
  8. Матвєєв Юрій Борисович
  9. Пішкало Микола Іванович

Випуск 1982 р.

Астрономія:

  1. Андрук Віталій Миколайович
  2. Бутенко (Петрик) Галина Зіновіївна
  3. Бутенко Олександр Васильович
  4. Казанцева (Мартовицька) Лілія Вікторівна
  5. Коваль (Якимець) Людмила Миколаївна
  6. Ковтун Володимир Петрович
  7. Кулик (Ледовська) Ірина Віталіївна
  8. Медведєв Володимир Григорович
  9. Медведєва (Якименко) Тетяна Іванівна
  10. Омельчук Валерій Олексійович (економічні науки)
  11. Сивенкова Людмила Михайлівна
  12. Старинкевич Михайло Андрійович

Випуск 1981 р.

Астрономія:

  1. Атамась Іван Андрійович
  2. Карбівський Віктор Леонідович
  3. Клещонок Валерій Володимирович
  4. Лесинська Ірина Володимирівна
  5. Лубченко (Ізубенко) Любов Олександрівна
  6. Марченко Сергій Володимирович
  7. Матвєєва (Заяць) Раїса Олексіївна
  8. Нирова Оксана Миколаївна
  9. Новицький Леонід Антонович
  10. Скаженюк Валерій Іванович
  11. Ухіна (Баглик) Тетяна Євгенівна
  12. Ющук Олександр Іванович

Випуск 1980 р.

Астрономія:

  1. Бахонський Олександр Вадимович
  2. Велещук (Маковська) Ніна Людвігівна
  3. Велещук Петро Тимофійович
  4. Гойман Павло Павлович
  5. Касьян (Авраменко) Світлана Іванівна
  6. Ковальчук Оксана Іванівна
  7. Лапчук Віктор Петрович
  8. Циркін Ігор Євгенович
  9. Шаргородська Олена Михайлівна

Випуск 1979 р.

Астрономія:

  1. Амірханов Рафаель Сергійович
  2. Головня (Христян) Валентина Василівна
  3. Дюков Олександр Тарасович
  4. Зубко Віктор Гаврилович
  5. Корсун Павло Павлович
  6. Кулик Наталія Григорівна
  7. Лоза Анатолій Іванович
  8. Недашківський Володимир Миколайович
  9. Нечаєв Валентин Іванович
  10. Носенко Віктор Петрович
  11. Плаксіна Ірина Геннадіївна
  12. Самолук Іван Петрович
  13. Чешков Олександр Анатолійович (педагогічні науки)

Випуск 1978 р.

Астрономія:

  1. Аврамчук Олександра Дмитрівна
  2. Балан Галина Іванівна
  3. Данилевський Василь Олексійович
  4. Заблоцький Ігор Євгенович
  5. Копиленко Анатолій Якович
  6. Коротаєв Олександр Олексійович
  7. Лазарик Ігор Дмитрович
  8. Мовчан Анатолій Іванович
  9. Несмянович Ігор Олексійович 
  10. Полончук Лідія Павлівна
  11. Семеренко Руслан Леонідович
  12. Щедрін Віктор Вікторович

Випуск 1977 р.

Астрономія:

  1. Бондаренко Ніна Федорівна
  2. Вєдєнічева Ірина Петрівна
  3. Кравчук Сергій Григорович
  4. Кудлай Олександр Григорович
  5. Лейко Уляна Макарівна
  6. Маслій Валерій Миколайович
  7. Неізвєстна (Походун) Ольга Максимівна
  8. Юревич Леонід Вікторович
  9. Ярмоленко Віра Кузьмівна

Випуск 1976 р.

Астрономія:

  1. Адаменко Олександр Степанович
  2. Бабій Василь Петрович
  3. Ганджа Сергій Іванович
  4. Журавкова (Добродій) Ольга Анатоліївна
  5. Казанцев Анатолій Михайлович 
  6. Калінін Анатолій Михайлович
  7. Кравчук Петро Федорович
  8. Магницька Ольга Володимирівна
  9. Мазур Віктор Йосипович
  10. Миколайчук Микола Петрович
  11. Неізвєстний Сергій Іванович
  12. Павленко Яків Володимирович , * 2014

Випуск 1975 р.

Астрономія:

  1. Бражник Дмитро Борисович
  2. Василенко (Пасошнікова) Людмила Петрівна
  3. Вертиполох Олександр Якович
  4. Відьмаченко Анатолій Петрович
  5. Гончарова Раїса Іванівна
  6. Грицай Зоя Іванівна
  7. Євтушевський Олександр Михайлович
  8. Жаркова (Ісакова) Валентина Володимирівна
  9. Колесник Юрій Борисович
  10. Костенко Людмила Михайлівна
  11. Лозицька (Доценко) Наталія Йосипівна
  12. Лозицький Всеволод Григорович
  13. Міщишина (Ходосевич) Ірина Гнатівна
  14. Россада (Скоцик) Світлана Григорівна
  15. Соломаха Ольга Іванівна

Випуск 1974 р.

Астрономія:

  1. Ізотов Юрій Іванович , # 2009
  2. Ізотова (Кройтор) Ірина Юліанівна
  3. Кармелюк Ганна Іванівна
  4. Кравченко Володимир Олексійович
  5. Лазоренко Петро Федорович
  6. Леонов Микола Андрійович
  7. Міліневський Геннадій Петрович
  8. Міняйло Микола Федорович
  9. Стеклов Олексій Федорович
  10. Россада Володимир Михайлович
  11. Терехов Олександр Геннадійович
  12. Яворський Віктор Олександрович

Випуск 1973 р.

Астрономія:

  1. Бєлан Валентина Іванівна
  2. Гайковська Галина Романівна
  3. Карпенко Антоніна Василівна
  4. Кривдик Володимир Григорович
  5. Малигін Анатолій Михайлович
  6. Пасечник (Іваннікова) Маргарита Миколаївна
  7. Пасечник Сергій Васильович
  8. Скоблікова (Лакійчук) Людмила Яківна
  9. Сугай Степан Петрович
  10. Хміль Сергій Васильович

Випуск 1972 р.

Астрономія:

  1. Балінська Ірина Сергіївна
  2. Ващенко Володимир Миколайович
  3. Долгополов Володимир Іванович
  4. Кравцов Федір Іванович
  5. Молотай Олександр Антонович
  6. Мусатенко Сергій Іванович
  7. Павлов Євген Миколайович
  8. Розенбуш Олександр Ельмарович
  9. Ткаченко Алла Павлівна
  10. Щербановський Олександр Леонідович
  11. Яценко Анатолій Іванович

Випуск 1971 р.

Астрономія:

  1. Бацула Орест Іванович
  2. Боровик (Петрова) Валентина Миронівна
  3. Ващенко (Ткач) Олена Петрівна
  4. Івченко Василь Миколайович , * 2008
  5. Костюк Ірина Петрівна
  6. Кудря Юрій Миколайович
  7. Курочка Євгенія Василівна
  8. Лендерман Євгенія Ізраїлівна
  9. Розенбуш (Фартушна) Віра Калениківна , * 2010
  10. Сизоненко Юрій Васильович
  11. Яковіна Лариса Якимівна

Випуск 1970 р.

Астрономія:

  1. Афанасьєв Віктор Леонідович
  2. Гусєва (Ульянич) Наталія Григорівна
  3. Рибка Світлана Павлівна
  4. Семенюк Тетяна Петрівна
  5. Смілянський Володимир Миколайович
  6. Стембковська Тетяна Всеволодівна
  7. Хицький Валентин Миколайович
  8. Чорномаз Валерій Павлович
  9. Шемінова (Ратнікова) Валентина Андріївна

Випуск 1969 р.

  1. Володін Юрій Вікторович
  2. Єфіменко Володимир Михайлович
  3. Ковальчук Георгій Улянович
  4. Криводубський Валерій Никифорович
  5. Майзліна Тетяна Вереміївна
  6. Масленнікова (Рибко) Людмила Борисівна
  7. Халимоненко Володимир Аркадійович
  8. Хлистун Федір Веремійович
  9. Шайдо Олександр Миколайович

 

Випуск 1968 р.

  1. Герасименко Світлана Іванівна
  2. Король Віктор Іванович
  3. Липовецький Валентин Олександрович
  4. Миронов Микола Трохимович
  5. Нікольський І.С.
  6. Остапенко Валерій Олексійович
  7. Соляник Надія Іванівна

Випуск 1967 р.

  1. Бабенко Юрій Григорович
  2. Кривонос Анатолій Іванович
  3. Попов Олег Сергійович
  4. Свиридов Анатолій Михайлович
  5. Троян Валентин Іванович

 

Випуск 1966 р.

  1. Білий Олександр Григорович
  2. Бондаренко Микола Петрович
  3. Коваленко (Канівець) Наталія Дмитрівна
  4. Колесниченко Олена Петрівна
  5. Кузнєцов Володимир Іванович
  6. Смотрєлкіна (Ботвинова) Валерія Володимирівна
  7. Стасюк Микола Порфирович
  8. Улькіна (Тарасенко) Ніна Яківна

 

Випуск 1965 р.

  1. Гречко Валентина Григорівна
  2. Даниленко Людмила Іванівна
  3. Дмитренко Валентина Павлівна
  4. Кисельов Валерій Йосипович
  5. Манджос Андрій Володимирович
  6. Сенченко Людмила Дем'янівна
  7. Случевська Лариса Григорівна
  8. Терещенко Володимир Михайлович
  9. Хмарук Світлана Іванівна
  10. Хоменко Юрій Олексійович
  11. Чміль Володимир Васильович
  12. Шаповалова Алла Іванівна

 

Випуск 1964 р.

  1. Гончаров Борис Петрович
  2. Калениченко Валентин Віталійович

 

Випуск 1963 р.

  1. Васильєва Ольга Володимирівна
  2. Жаворонкова Алла Костянтинівна
  3. Іжакевич Олена Михайлівна
  4. Ноженко Галина Миколаївна
  5. Нуждіна Майя Анатоліївна 
  6. Панченко Михайло Тимофійович
  7. Пономаренко Раїса Олександрівна

 

Випуск 1962 р.

  1. Бондаренко Володимир Іванович
  2. Жиляєв Борис Юхимович
  3. Кабакова (Караченцева) Валентина Юхимівна
  4. Караченцев Ігор Дмитрович
  5. Котович Аліса Станіславівна
  6. Пухлій Жанна Михайлівна
  7. Тарадій Володимир Кирилович

 

Випуск 1961 р.

  1. Безребра Валерія Аркадіївна
  2. Ільчишина Наталія Іванівна
  3. Колесник Ігор Григорович
  4. Кур'янова Антоніна Микитівна
  5. Нечипоренко Віталій Васильович
  6. Руднікова Катерина Григорівна
  7. Шипук Еліна Яківна

 

Випуск 1960 р.

  1. Кравченко Людмила
  2. Марченко Леонід Володимирович
  3. Мізь (Кизюн) Любов Миколаївна
  4. Рубо Герман Авенірович
  5. Руденко Інеса Олександрівна
  6. Страшкевич Євген
  7. Чурюмов Клим Іванович

Випуск 1959 р.

  1. Аврамчук Віктор Володимирович
  2. Болбочану Анатолій Васильович
  3. Дума Дмитро Павлович
  4. Зосимович Ірина Дмитрівна
  5. Кубкіна-Білецька Ірина Сергіївна
  6. Кудінова Тетяна Петрівна
  7. Майор Степан Павлович
  8. Мороженко Олександр Васильович
  9. Одіна Неллі Іванівна
  10. Славинська Алла Олександрівна
  11. Соляникова Марія Іллівна
  12. Шевченко Юлія Павлівна
  13. Шульман Леонід Маркович

 

Випуск 1958 р.

  1. Алікаєва Кармія Віталіївна
  2. Бабич Валентина Григорівна
  3. Брага Олена Марківна
  4. Качур Жанна Михайлівна
  5. Корсунь Алла Олексіївна
  6. Легейда Раїса Д
  7. Ніколаєв Сергій Іванович
  8. Рубашевський Олександр Андрійович
  9. Таращук Віра Петрівна
  10. Хейло Ернест Сергійович
  11. Шевченко Михайло Іванович

 

Випуск 1957 р.

  1. Дзюбенко Валентин Іванович
  2. Дідиченко Олена Іванівна
  3. Завіна (Бенюх) Віра Володимирівна
  4. Капустіна Олена Сергіївна
  5. Коваль Олександр Миколайович
  6. Кривуца Юрій Миколайович
  7. Кручиненко Віталій Григорович
  8. Курочка Лев Миколайович
  9. Марченко Георгій Улянович
  10. Мащинова Ада Миколаївна
  11. Медведенко Кіра Федорівна
  12. Огир Майя Борисівна
  13. Полушкіна Ніна Петрівна
  14. Хамицька Валентина Петрівна
  15. Цапова Алла Павлівна
  16. Яременко Клара Іванівна

Випуск 1956 р.

  1. Андрієнко Дмитро Панасович
  2. Бабич (Мещерякова) Ольга Іванівна
  3. Близнюк Микола Микитович
  4. Дзюбенко Микола Іванович
  5. Казютинський Вадим Васильович (філософських наук)
  6. Надубович Юлій Аркадійович
  7. Стефанов Олександр Петрович
  8. Сухоіваненко Петро Якович
  9. Ткачова (Федорова) Римма Тимофіївна

Випуск 1955 р.

  1. Ворошилов Володимир Іванович
  2. Грегуль Олександра Яківна
  3. Несмянович Олексій Тимофійович
  4. Шербаум Лідія Матвіївна
  5. Семчук Лідія

Випуск 1954 р.

  1. Баранова Галина Петрівна
  2. Бондаренко Людмила Павлівна
  3. Єфремова Алла А.
  4. Гаєвська Тетяна К.
  5. Гармаш Ольга С.
  6. Іванчук Віктор Гнатович
  7. Кашковська Катерина Т.
  8. Маркіна Ольга Т.
  9. Мельник Ірина К.
  10. Потій А.П.
  11. Холодна Зінаїда Ф.
  12. Шморгун Тамара А.
  13. Юрченко Ольга Т.

Випуск 1953 р.

  1. Гавловська (Деменко) Олександра Олексіївна
  2. Гельфанд
  3. Назарчук Галина Кирилівна
  4. Нікольський Генадій Михайлович

Випуск 1952 р.

  1. Братійчук Мотрона Василівна
  2. Вепринська
  3. Гуртовенко Ернест Андрійович
  4. Порфир'єв Володимир Володимирович
  5. Федорченко Галина Леонідівна

Випуск 1951 р.

  1. Гаврилов Леонід Михайлович
  2. Дрофа Василь Кирилович
  3. Мороз (Рахубовська) Галина Володимирівна
  4. Рахубовський Анатолій Сергійович
  5. Турчанінова Емілія Василівна
  6. Цвєткова (Миронова) Маргарита Миколаївна

Випуск 1950 р.

  1. Баклан Іван
  2. Гулак Юрій Костянтинович
  3. Ісаков Іван Андрійович
  4. Мілейко Василь Кузьмич
  5. Назарова Міра Михайлівна
  6. Полупан Прокопій Миколайович
  7. Розенфельд (Рєзнік) Рахиль Менахівна
  8. Романчук Павло Родіонович
  9. Стешенко Микола Володимирович
  10. Чернега Микола Акимович

Випуск 1949 р.

  1. Абражаєв Борис
  2. Жданова Ірина
  3. Тихонько Євгенія Григорівна

Випуск 1948 р.

  1. Ніколаєва Роза Василівна
  2. Павлиш (Осіпова) Віра Павлівна
  3. Пухальська (Жигалова) Іраіда Михайлівна
  4. Хінкулова Наталія Андріївна
  5. Шерман (Зельдіна) Марія Ютківна

Випуск 1941 р.

  1. Король Олексій Костянтинович
  2. Колчинський Ілля Григорович
  3. Лукацька Фріма Йосипівна
  4. Могилевський Емануіл-Мендель Ізраілович

 

Умовні позначення:

– д.ф.-м.н
– к.ф.-м.н
* – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки
** – лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки
# – академік Національної академії наук України
## – член-кореспондент Національної академії наук України
(В дужках дівоче прізвище)