Всеукраїнська Олімпіада з астрономії та астрофізики: Адреса

Адреса Журі:

01601, Київ, вул.Володимирська, 60, фізичний факультет, кафедра астрономії та фізики космосу, Івченко В.М.
Телефон/факс (044) 521-33-93

Адреса місцевого оргкомітета в м. Києві:

03122, Київ-22, просп. Глушкова, 4, фізичний факультет, кафедра астрономії та фізики космосу, Решетник В.М.

Як знайти місцевий оргкомітет в м. Києві

Корпус фізичного факультету розташований поряд зі станцією метро "Виставковий Центр".

З залізничного вокзалу Київ-Пасажирський

На метро, зі станції "Вокзальна" - наліво від центрального входу до вокзалу. Їхати до станції "Виставковий Центр" (Пересадка на станції метро Хрещатик).
Тролейбус N 12 - до зупинки "станція метро Виставковий Центр" (Виставка, Експоцентр, ВДНХ).

З центрального автовокзалу
На метро, зі станції "Деміївська" до станції "Виставковий Центр".
Тролейбуси NN 11, 12, 43 - до зупинки "станція метро Виставковий Центр" (Виставка, Експоцентр, ВДНХ).
Зупинки тролейбусів та автобусів напроти, через дорогу від центрального входу автовокзалу.