Всеукраїнська Олімпіада з астрономії та астрофізики: Головна

Чотирнадцята Всеукраїнська Олімпіада з астрономії та астрофізики

Міністерство освіти та науки України оголошує про проведення Чотирнадцятої Всеукраїнської студентської олімпіади з астрономії та астрофізики. Олімпіада проводиться на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До участі в Олімпіаді запрошуються студенти молодших курсів вищих навчальних закладів та школярі будь-яких класів без обмеження віку.

Олімпіада проходить у три етапи:
перший - Інтернет-Олімпіада (17 лютого - 1 березня 2020 р.), як відбірковий серед студентів університетів та школярів;
другий - зональний тур (11 березня 2020 р.), проводиться наступними навчальними закладами:

• Київським національним університетом імені Тараса Шевченка
  • Львівським національним університетом імені Івана Франка
  • Одеським національним університетом імені І.І.Мечнікова
  • Харківським національним університетом імені В.Н.Каразіна
  • Херсонським фізико-технічним ліцеєм Херсонської міської ради

третій - Всеукраїнський тур 6 - 11 квітня 2020 р., проводиться Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

З будь-яких питань звертайтесь до організаційного комітету.

Ласкаво запрошуємо взяти участь у Олімпіаді усіх бажаючих.