Студенти

СПИСОК СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АСТРОНОМІЇ ТА ФІЗИКИ КОСМОСУ 2021-2022

Курс 1, група астрономія, куратор Решетник Володимир Миколайович

  1. Батраков Нікіта Петрович
  2. Бондар Матвій Юрійович
  3. Говоруха Богдан Станіславович
  4. Гусєв Арсеній Русланович
  5. Зубрій Марк Романович
  6. Караган Віра Олексіївна – староста
  7. Колесник Валерія Денисівна
  8. Котова Уляна Олексіївна
  9. Лазарєва Альона Вячеславівна
  10. Лехмус Олег Олегович
  11. Павліченко Ігор Петрович
  12. Третьякова Дайана Михайлівна
  13. Фролов Марк Олександрович
  14. Чорна Анастасія Русланівна

Курс 2, група астрономія, куратор Грицай Асен Васильович

  1. Бичек Анастасія Павлівна
  2. Бондаренко Дар’я Сергіївна
  3. Бунькова Тетяна Олексіївна
  4. Казєєва Марія Ігорівна
  5. Казємова Крістіна
  6. Капліна Ніна Сергіївна
  7. Мельниченко Максим Романович
  8. Нагурна Анастасія Ярославівна
  9. Нікітченко Владислав Сергійович
  10. Пастовень Олена Сергіївна
  11. Прядко Вероніка Ігорівна
  12. Строкань Костянтин Олегович

Курс 3, група астрономія, куратор Чолій Василь Ярославович

  1. Ахметшин Роман Радікович
  2. Бабур Валентина Миколаївна
  3. Безкровний Євген Олегович
  4. Гетманцев Олександр
  5. Голяк Анастасія Артемівна
  6. Градов Микола Миколайович
  7. Громов Максим Андрійович
  8. Євсєєв Ілля Олексійович
  9. Лободенко Марія Олегівна
  10. Хмелевська Юлія Олександрівна

Курс 4, група астрономія, куратор Тугай Анатолій Володимирович

  1. Андріїв Юрій Тарасович
  2. Бут Максим Сергійович
  3. Дімітрієва Поліна Олегівна
  4. Загревський Владислав Анатолійович
  5. Іванова Вікторія Олегівна
  6. Клебанов Андрій Юрійович
  7. Куліш Катерина Вікторівна
  8. Сізова Анастасія Дмитрівна

Курс 1, магістри, астрофізика, куратор Козак Людмила Володимирівна

  1. Гугнін Олександр Едуардович
  2. Жиганюк Єлизавета Ігорівна
  3. Мирончук Богдана Євгеніївна
  4. Шепута Єлизавета Володимирівна

Курс 2, магістри, астрофізика, куратор Решетник Володимир Миколайович

  1. Бідула Вадим Олегович
  2. Буряк Ігор Русланович
  3. Дяченко Надія Михайлівна
  4. Кравченко Єлизавета Олександрівна
  5. Муринюк Олександр Васильович
  6. Оріховський Дмитро Андрійович
  7. Сошилов Денис Сергійович
  8. Чупіра Марія Вікторівна