Студенти

СПИСОК СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АСТРОНОМІЇ ТА ФІЗИКИ КОСМОСУ 2020-2021

Курс 1, група астрономія, куратор Грицай Асен Васильович

  1. Бичек Анастасія Павлівна
  2. Бондаренко Дар’я Сергіївна
  3. Бунькова Тетяна Олексіївна
  4. Казєєва Марія Ігорівна
  5. Капліна Ніна Сергіївна
  6. Мельниченко Максим Романович
  7. Нагурна Анастасія Ярославівна
  8. Нікітченко Владислав Сергійович
  9. Пастовень Олена Сергіївна
  10. Прядко Вероніка Ігорівна
  11. Строкань Костянтин Олегович
  12. Троценко Дар`я Олегівна

 

Курс 2, група астрономія, куратор Чолій Василь Ярославович

  1. Ахметшин Роман Радікович
  2. Безкровний Євген Олегович
  3. Голяк Анастасія Артемівна
  4. Євсєєв Ілля Олексійович
  5. Каращук Тамара Андріївна
  6. Кардаш Єгор Сергійович
  7. Лободенко Марія Олегівна
  8. Соломаха Михайло Олександрович
  9. Хмелевська Юлія Олександрівна

 

Курс 3, група астрономія, куратор Тугай Анатолій Володимирович

  1. Андріїв Юрій Тарасович
  2. Бут Максим Сергійович
  3. Дімітрієва Поліна Олегівна
  4. Загревський Владислав Анатолійович
  5. Іванова Вікторія Олегівна
  6. Клебанов Андрій Юрійович
  7. Куліш Катерина Вікторівна
  8. Сізова Анастасія Дмитрівна

 

Курс 4, група астрономія, куратор Козак Людмила Володимирівна

  1. Гугнін Олександр Едуардович
  2. Жиганюк Єлизавета Ігорівна
  3. Костецький Назар Володимирович
  4. Мирончук Богдана Євгеніївна
  5. Остапенко Олександра Михайлівна
  6. Попов Олексій Олексійович
  7. Ружицький Роман Анатолійович
  8. Середа Олександра Сергіївна
  9. Чемеринська Ірина Василівна
  10. Шепута Єлизавета Володимирівна

 

Курс 1, магістри, астрофізика, куратор Решетник Володимир Миколайович

  1. Бідула Вадим Олегович
  2. Буряк Ігор Русланович
  3. Дяченко Надія Михайлівна
  4. Кравченко Єлизавета Олександрівна
  5. Муринюк Олександр Васильович
  6. Оріховський Дмитро Андрійович
  7. Сошилов Денис Сергійович
  8. Чупіра Марія Вікторівна

Курс 2, магістри, астрофізика, куратор Грицай Асен Васильович

  1. Колесник Іван Сергійович
  2. Мавдрик Тарас Юрійович
  3. Мельник Олександр Сергійович
  4. Мірошниченко Євгеній Олексійович
  5. Пекарський Юрій Вікторович
  6. Пічкурова Яна Олегівна
  7. Река Катерина Данилівна