Студенти

СПИСОК СТУДЕНТІВ КАФЕДРИ АСТРОНОМІЇ ТА ФІЗИКИ КОСМОСУ 2022-2023

Курс 1, група астрономія, куратор Козак Людмила Володимирівна

  1. Вахнюк Богдан Іванович
  2. Гаврилюк Святослав Ігорович
  3. Гричан Назарій Петрович
  4. Земляна Марія Вадимівна (староста)
  5. Касянчук Арсеній Сергійович
  6. Лівандовська Катерина Олександрівна
  7. Маюров Вадим Кирилович
  8. Панченко Костянтин Олесьович
  9. Парастюк Катерина Василівна
  10. Русанова Дарія Юріївна
  11. Солнцева Тетяна Богданівна
  12. Ткач Андрій Володимирович

 

Курс 2, група астрономія, куратор Решетник Володимир Миколайович

  1. Батраков Нікіта Петрович
  2. Бондар Матвій Юрійович
  3. Говоруха Богдан Станіславович
  4. Зубрій Марк Романович
  5. Колесник Валерія Денисівна
  6. Котова Уляна Олексіївна (староста)
  7. Лазарєва Альона Вячеславівна
  8. Лехмус Олег Олегович
  9. Павліченко Ігор Петрович
  10. Третьякова Дайана Михайлівна
  11. Фролов Марк Олександрович
  12. Чорна Анастасія Русланівна

Курс 3, група астрономія, куратор Грицай Асен Васильович

  1. Бондаренко Дар’я Сергіївна
  2. Казєєва Марія Ігорівна
  3. Казємова Крістіна Ігорівна
  4. Капліна Ніна Сергіївна (староста)
  5. Максимчук Максим Миколайович
  6. Нагурна Анастасія Ярославівна
  7. Нікітченко Владислав Сергійович
  8. Пастовень Олена Сергіївна
  9. Соломаха Михайло Олександрович
  10. Строкань Костянтин Олегович

Курс 4, група астрономія, куратор Чолій Василь Ярославович

  1. Ахметшин Роман Радікович
  2. Бабур Валентина Миколаївна (староста)
  3. Безкровний Євген Олегович
  4. Гетманцев Олександр Олександрович
  5. Градов Микола Миколайович
  6. Громов Максим Андрійович
  7. Євсєєв Ілля Олексійович
  8. Лободенко Марія Олегівна
  9. Хмелевська Юлія Олександрівна

Курс 1, магістри, астрофізика, куратор Тугай Анатолій Володимирович

  1. Андріїв Юрій Тарасович
  2. Бут Максим Сергійович
  3. Генсіцкий Назар Романович
  4. Гунько Богдан Леонідович
  5. Загревський Владислав Анатолійович
  6. Клебанов Андрій Юрійович
  7. Трачук Анастасія Ігорівна

Курс 2, магістри, астрофізика, куратор Козак Людмила Володимирівна

  1. Гугнін Олександр Едуардович
  2. Жиганюк Єлизавета Ігорівна
  3. Шепута Єлизавета Володимирівна