ГОЛОВНА – ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ

Олімпіада з астрономії та астрофізики проводиться на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До участі в Олімпіаді запрошуються студенти молодших курсів вищих навчальних закладів та школярі будь-яких класів без обмеження віку.

Олімпіада проходить у три етапи:
першийІнтернет-Олімпіада, з 22 лютого 2022 року до Перемоги, як відбірковий серед студентів університетів та школярів
другий – зональний, проводиться класичними університетами, як відбірковий серед студентів та школярів, можливість та дати проведення зонального туру будуть уточнені залежно від ситуації
фінальний, буде проводитися Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

З будь-яких питань звертайтесь до організаційного комітету.

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ДЛЯ УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ 2022

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну олімпіади з астрономії не вдалося завершити.
З метою підготовки до участі в Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, оргкомітет Олімпіади планує провести відбірково-тренувальні збори (орієнтовно друга половина червня), на які будуть запрошені переможці спеціального
відбірковому турі, який відбудеться 4-5 червня 2022 року. Переможці цього туру будуть запрошені на відбірково-тренувальні збори до Міжнародної олімпіади з астрономії та астрофізики, що має відбутися у м. Кутаїсі з 14 по 22 серпня 2022 року.
Для того, щоб взяти учать в спеціальному відбірковому турі, Вам необхідно мати впізнавану (тобто таку, яка не викликатиме сумнівів, кому вона належить) електронну скриньку Gmail, з допомогою якої Ви зможете зареєструватись та
взяти участь у турі. Посилання на реєстрацію для участі у спеціальному відбірковому турі розміщене разом з завданнями в спеціальній гугл-формі https://forms.gle/V5xyks3s9QK6UaDX9  Форма буде відкрита 4 червня 2022 року.