ГОЛОВНА – ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ

Олімпіада з астрономії та астрофізики проводиться на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До участі в Олімпіаді запрошуються студенти молодших курсів вищих навчальних закладів та школярі будь-яких класів без обмеження віку.

Олімпіада проходить у три етапи:
першийІнтернет-Олімпіада, з 22 лютого 2022 року до Перемоги, як відбірковий серед студентів університетів та школярів
другий – зональний, проводиться класичними університетами, як відбірковий серед студентів та школярів, можливість та дати проведення зонального туру будуть уточнені залежно від ситуації
фінальний, буде проводитися Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

З будь-яких питань звертайтесь до організаційного комітету.

ВІДБІРКОВИЙ ТУР ДЛЯ УЧАСТІ В МІЖНАРОДНІЙ ОЛІМПІАДІ З АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ 2022

Через повномасштабне вторгнення росії в Україну олімпіади з астрономії не вдалося завершити.
З метою підготовки до участі в Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, оргкомітет Олімпіади планує провести відбірково-тренувальні збори (17-22 червня), на які запрошуються переможці спеціального відбірковому турі, що відбувся 4-5 червня 2022 року та переможці Інтернет-Олімпіади. Переможці відбірково-тренувальних зборів сформують команду для участі в Міжнародній олімпіаді з астрономії та астрофізики, що має відбутися у м. Кутаїсі з 14 по 22 серпня 2022 року.
Результати спеціального відбіркового туру 4-5 червня 2022 року, до участі в зборах запрошуються учасники, що набрали більше 30 балів. Умови завдань спеціального відбіркового туру.