ГОЛОВНА – ВСЕУКРАЇНСЬКА ОЛІМПІАДА З АСТРОНОМІЇ ТА АСТРОФІЗИКИ

Олімпіада з астрономії та астрофізики проводиться на базі фізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
До участі в Олімпіаді запрошуються студенти молодших курсів вищих навчальних закладів та школярі будь-яких класів без обмеження віку.

Олімпіада проходить у три етапи:
першийІнтернет-Олімпіада, з 21 лютого до 5 березня 2023 року, як відбірковий серед студентів університетів та школярів
другий – зональний, проводиться класичними університетами, як відбірковий серед студентів та школярів, 15 березня 2023 р. (дата проведення зонального туру може бути уточнена залежно від безпекової ситуації)
фінальний, буде проводитися 10-14 квітня 2023 р. Київським національним університетом імені Тараса Шевченка.

З будь-яких питань звертайтесь до організаційного комітету.