Всеукраїнська Олімпіада з астрономії та астрофізики: Адреса

Адреса Журі:

01601, Київ, вул.Володимирська, 60, фізичний факультет, кафедра астрономії та фізики космосу, Івченко В.М.
Телефон/факс (044) 521-33-93

Адреса місцевого оргкомітета в м. Києві:

03122, Київ-22, просп. Глушкова, 4, фізичний факультет, кафедра астрономії та фізики космосу, Решетник В.М.
Телефон (044) 526-44-57

Як знайти місцевий оргкомітет в м. Києві

Розташування корпусу фізичного факультету по відношенню до станції метро "Виставковий Центр".

З залізничного вокзалу Київ-Пасажирський
Маршрутні автобуси (Богдан, Еталон) номер 458, 507.
Зупинка 458 біля Центрального будинку вокзалу (Зверніть увагу, що не навпроти центрального входу, а біля Макдональдса! Напроти центрального входу 458-ий зупиняється на зворотній дорозі в сторону цирку!). Зупинка 507 - біля Південного вокзалу.
Їхати до зупинки "Виставковий Центр" (Виставка, Експоцентр, ВДНХ).
Або на метро, зі станції "Вокзальна" - наліво від центрального входу до вокзалу. Їхати до станції "Виставковий Центр" (Пересадка на станції метро Хрещатик).

З центрального автовокзалу
На метро, зі станції "Деміївська" до станції "Виставковий Центр".
Тролейбуси NN 11, 12, 43 або маршрутні автобуси NN  84, 156, 172 - до зупинки "Виставковий Центр" (Виставка, Експоцентр, ВДНХ).
Зупинки тролейбусів та автобусів наліво, через дорогу від центрального входу автовокзалу.