Список випускників

Випуск з 2010 по 2018 року

Випуск 2018 р.

Магістри:
Галузь знань: 10. Природничі науки
Спеціальність: 104. Фізика та астрономія
Освітня програма: Астрофізика
Балалаєв Дмитро Олександрович
Бовкун Катерина Олександрівна
Василенко Максим Юрійович
Гордійчук Мирослав Іванович
Коваль Анатолій Володимирович
Кунделько Ірина Едуардівна
Малюк Андрій Андрійович
Хоменко Ігор Олександрович
Шевчук Олександр Олександрович

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040206 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика
Білінський Ілля Олександрович
Васюта Максим Сергійович
Винокурова Катерина Андріївна
Ізвєкова Інна Олександрівна
Коцар Юрій Антонович
Ланкмілєр Марк Вадимович
Маркус Яна Сергіївна
Могорян Максим Віталійович
Мусійчук Олена Юріївна
Паньківська Анна Вікторівна
Плотко Павло Павлович
Сенченко Олеся Олегівна
Сліпак Валерія Геннадіївна

Випуск 2017 р.

Магістри:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Спеціальність: 8.04020305 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика
Іваніга Оксана Іванівна
Лях Валерія Євгеніївна
Ткаченко (Скачкова) Анна Олександрівна
Хелашвілі Марія Важаївна
Магістри:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Спеціальність: 8.04020301 Фізика
Спеціалізація: Фізика космосу
Ількун Ярослав Анатолійович
Кобзар Олександр Володимирович
Руденко Ярослав Володимирович
Ткаченко Євген Миколайович
Юхимчук Юлія Юріївна
Яцун Інна Олександрівна

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040203 Фізика
Спеціалізація: Фізика космосу
Гладіков Денис Костянтинович
Горбачук Олександр Анатолійович
Дилда Сергій Сергійович
Жданов Арсеній Ігорович
Калініна Юлія Костянтинівна
Компанієць Олена Володимирівна
Немировський Богдан Васильович
Петренко Богдан Артемович
Рибальченко Ілля Васильович

Випуск 2016 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Василенко Володимир Володимирович (індивідуальний план)
Кандимов Еміралі Рустемович (індивідуальний план)
Кушнірук Ірина Олександрівна
Щурова Аліса Валеріївна

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Бондар Юрій Олександрович
Войцеховський Вадим Вадимович

Випуск 2015 р.   

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Мацяка Олексій Миколайович
Сердюков Іван Володимирович
Ткачук Вадим Вікторович
Торбанюк Олена Олександрівна dot
Шубіна Олена Сергіївна 

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Костецький Антон Олегович
Міщенко Микола Васильович
Садова Валентина Анатоліївна

 

Випуск 2014 р.     

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Рєзнік Катерина Володимирівна
Самохін Василь Олександрович
Францева Катерина Валеріївна
Цикалюк Юлія Юріївна
Шляхецька Яна Олегівна

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Волик Ігор Олександрович
Литовченко Михайло Вадимович
Могильчак Владислав Юрійович
Прохоренков Андрій Сергійович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Беспалов Євгеній Іванович

Бакалаври:
Спеціалізація: Астрономія
Дмитрієв Антон Олександрович
Лук’янчук Владислав Віталійович

Випуск 2013 р.     

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Гала Ігор Владиславович
Гнатик Роман Богданович dot
Липова Ірина Михайлівна
Рогозін Дмитро Альбертович
Цупко Олександр Олександрович

Бакалаври:
Спеціалізація: Астрономія
Заєць Тетяна Анатоліївна
Лось Олег Леонідович
Стукало Емілія Валентинівна

Випуск 2012 р.     

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Василенко Ольга Вікторівна
Клюєва Антоніна Ігорівна dot
Соболенко Маргарита Олександрівна

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Беспалова Анна Вадимівна
Бовчалюк Валентин Павлович dot
Вощепинець Андрій Сергійович dot

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Березовський Костянтин Геннадійович
Дика Анна Михайлівна
Клєстов Микола Миколайович
Король Святослав Миколайович
Косенко Сергій Володимирович
Савицька Лідія Юріївна

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Ткаченко Іоанн Андрійович

Випуск 2011 р.     

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Василенко Анатолій Андрійович dot
Жаборовський Віталій Петрович dot
Малигін Микола Геннадійович dot
Сагун Віолетта Василівна dot
Шуєнко Олександр Васильович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Зозюк Олександр Юрійович
Котис Олександр Михайлович
Павлюк Яна Володимирівна
Похвала Сергій Миколайович
Шихов Станіслав Леонідович

Спеціалісти:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Башинська Антоніна Миколаївна
Клоков Іван Сергійович
Менджул Дмитро Іванович

Випуск 2010 р.     

 

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Поліновський Григорій Олександрович
Юдко Олександр Олександрович

Бакалаври:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Вербінська Вероніка В.

Бакалаври:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Вапельник Дмитро Сергійович

Випуск з 2000 по 2009 року

Випуск 2009 р.     

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Бабик Юрій Вікторович dot
Вовк Євген Юрійович
Зінченко Ігор Андрійович dot
Маслюх Володимир Омелянович dot

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Бовчалюк Андрій Павлович dot
Кузьмич Андрій Андрійович dot
Леонтьєв Антон Юрійович
Пилипенко Сергій Григорович dot
Удодов Євгеній Володимирович
Шастун Віталій Валерійович dot

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Авдієнко Михайло Володимирович
Грицюк Віталій Ігорович
Іванюк Олексій Михайлович
Юхименко Костянтин Васильович

Випуск 2008 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Сімон Андрій Олександрович
Сухоруков Андрій Валерійович dot

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Ботигіна Ольга Олександрівна
Первак Сергій Анатолійович
Садовенко Євгенія Валеріївна
Салюк Дмитро Анатолійович
Сущ Юрій Володимирович
Шляховенко Олег Валерійович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Василісков Кирило Андрісович
Дулич Юрій Миколайович
Захаров Ігор Володимирович
Бощенко (Редченко) Дарія Олегівна
Сікорський Сергій Вікторович

Випуск 2007 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Вовкогон Тетяна Сергіївна
Дубіновська Дар'я Львівна
Кириленко Дмитро Михайлович
Стаценко Марія Михайлівна

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Войткова Юлія Валеріївна

Випуск 2006 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Ольшевський В'ячеслав Леонідович
Хатько Іван Вікторович
Пулатова (Чеснок) Надія Григорівна
Юрченко Вадим Вікторович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Ботнар Тетяна Миколаївна
Ажнюк (Кутрань) Юлія Ігорівна
Савенко Олександр Юрійович
Сердюк Євген Миколайович
Яворська Іванна Василівна

Бакалаври:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
(Схаафсма) Моцик Ольга Олександрівна

Випуск 2005 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Білоголовкін Олександр Михайлович
Іващенко Ганна Юріївна dot
Колісник Сергій Миколайович
Пруднiкова Ганна Сергіївна
Шолудченко Юрій Сергійович

Магістри:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Козак Богдан Станіславович
Колесник Юрій Леонідович dot
Кулініч Богдан Вікторович
Кучеров Ігор Юрійович
Салівонов Антон Ігорович

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Білоголовкіна (Страшкевич) Зоя Владиславівна
Боднарашек Богдана Ярославівна
Лаврук Віталій Васильович
Шарапов Андрій Вікторович

Спеціалісти:
Спеціальність: Фізика, спеціалізація: Фізика космосу
Корчевський Олександр Анатолійович
Салімова Надія Олександрівна
Устенко Роман Васильович

Випуск 2004 р.

Магістри:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Елиїв Андрій Андрійович dot
Костогриз (Михальчук) Надія Михайлівна dot
Лозицький Володимир Всеволодович
Осика (Горгота) Оксана Богданівна dot
Тєлєжинський Ігор Олегович dot
Шумакова Тетяна Олександрівна
Якобчук Тарас Миколайович dot

Спеціалісти:
Спеціальність: Астрономія, спеціалізація: Астрофізика
Булава Павло Юрійович
Стельмах Олександр Вікторович
Харчук Сергій Валерійович dot

Випуск 2003 р.

Магістри:
Астрономія:
Алтухова (Дорошенко) Світлана Юріївна
Білецька Марина Михайлівна
Геращенко Олег Миколайович
Жуковська Світлана Василівна dot
Момот (Шліхта) Оксана Валентинівна dot (педагогічні науки)
Примак Наталія Володимирівна

Магістри:
Фізика космосу:
Грицай Асен Васильович dot
Іванченко Ольга Миколаївна
Орловський Олег Станіславович
Удовiченко Дмитро Іванович

Спеціалісти:
Астрономія:
Іщенко (Полонська) Тетяна Олександрівна
Ханусяк Юлія Леонідівна
Ятченко Володимир Миколайович

Спеціалісти:
Фізика космосу:
Гончар Кіра Володимирівна
Петрова Інна Леонідівна
Сорока Юрій Олексійович

Випуск 2002 р.

Магістри:
Астрономія:
Вікулін Вадим Олександрович
Гордовський Микола Юрійович dot
Черноусова Оксана Іванівна
Шкварун Руслан Вікторович dot

Спеціалісти:
Астрономія:
Непотюк Ярослав Володимирович

Магістри:
Фізика космосу
Котович Олег Віталійович

Спеціалісти:
Фізика космосу:
Колесниченко Олег Ярославович
Міщишин Денис Михайлович

Бакалаври:
Астрономія:
Король Оксана Миколаївна

Випуск 2001 р.

 

Магістри:
Астрономія:
Гайдамака Олександр Зиновійович
Решетник Володимир Миколайович dot
Тугай Анатолій Володимирович dot

Спеціалісти:
Астрономія:
Баджурак Тетяна Петрівна
Виноградов Станіслав Борисович
Воробйов Данило Петрович
Даценко Ольга Миколаївна
Дерев'янко Роман Леонідович
Іушина Тетяна Валеріївна
Іщук Людмила Василівна
Корнілова Євгенія Олександрівна
Солоненко Володимир Володимирович

Магістри:
Фізика космосу:
Катінас Інна Едуардівна
Савін Євген Юрійович
Хотяїнцев Микола Володимирович dot

Спеціалісти:
Фізика космосу:
Павлюк Олександр Володимирович

Випуск 2000 р.

Магістри:
Астрономія:
Іванова Олександра Вікторівна dot
Мартюшов Володимир Васильович

Магістри:
Фізика космосу:
Готинян Олег Євгенович
Левицький Володимир Володимирович

Випуск з 1990 по 1999 року

Випуск 1999 р.

Магістри:
Астрономія:
Андрієнко Юлія Станіславівна
Іванова Марина Миколаївна
Калюк Василь Васильович
Кузнєцова Юліана Геннадіївна
Никитюк Тетяна Вікторівна dot
Петров Микола Іванович
Сидоренко Наталія Віталіївна

Спеціалісти:
Астрономія:
Крушевська Вікторія Миколаївна dot
Назаренко Ганна Володимирівна
Ткач Анатолій Валентинович
Шиманович Віталій Васильович

Магістри:
Фізика космосу:
Козак (Гутовська) Людмила Володимирівна dot
Панченко Михайло Григорович dot
Федорова Олена Валентинівна dot
Хоменко (Щукіна) Олена Володимирівна dot
Петрова Олена Євгенівна

Спеціалісти:
Фізика космосу:
Пшеничний Олексій Дмитрович
Ревенко Олексій Анатолійович
Супруненко Олександр Анатолійович

Випуск 1998 р.

Астрономія:
Артеменко Тетяна Геннадіївна
Борисенко Сергій Анатолійович dot
Герасименко Світлана Володимирівна dot
Камінський Богдан Мар'янович
Прокурашко Володимир Володимирович

Фізика космосу:
Агапітов Олексій Володимирович dotr
Кременецький Ігор Олексійович dot
Мінгальова Олена Сергіївна
Назаренко Світлана Олександрівна

Випуск 1997 р.
 

Астрономія:
Бондар Аркадій Валерійович dot
Велесь Олександр Анатолійович dot
Єрмолаєва Тетяна Юріївна
Заікін Олександр Сергійович
Коваленко Наталія Сергіївна dot
Коноваленко Олександр Сергійович dot
Кринько Олександр Юрійович
Салата Сергій Анатолійович dot
Стречин (Лисиця) Наталія Анатоліївна dot
Суберляк Василь Романович

Фізика космосу:
Залізняк Юрій Олексійович dot
Івченко Микола Васильович dot
Любчик (Сіренко) Олена Костянтинівна dot
Подладчикова Олена Володимирівна dot
Слободянюк Тарас Олександрович
Хотяїнцев Юрій Володимирович dot

Випуск 1996 р.

Астрономія:
Нечаєв Андрій Вікторович
Рудницька Марина Дмитрівна
Ушаков Олексій В'ячеславович
Чорногор (Котенко) Світлана Миколаївна dot

Фізика космосу:
Фалько Олена Георгіївна dot

Випуск 1995 р.

Астрономія:
Болотіна (Козел) Ольга Валентинівна dot
Бредюк Тарас Юрійович
Гребенюк Віталій Олександрович
Кофлик Володимир Юліанович
Любчик Юрій Петрович dot
Мельник Олександра Іванівна
Поросюк Володимир Дмитрович
Совгира Анатолій Васильович
Фізика космосу:
Брацюк Світлана Олександрівна

Випуск 1994 р.

Астрономія:
Андрієнко Олексій Вікторович
Вакуленко Олександр Іванович
Голубенко Віктор Олександрович
Дяк Андрій Борисович
Левченко Ростислав Миколайович
Шепелевич Костянтин Іванович
Юрченко Юрій Іванович

Фізика космосу:
Трихліб Михайло Юрійович
Федун Віктор Миколайович dot
Юсупов Рустам Салаватович

Випуск 1993 р.

Астрономія:
Кармазін Микола Анатолійович
Ліхнякевич Ігор Ігорович (Уразбахтін Ігор Рафаельович, зміна ПІБ)
Пастернак Андрій Леонідович
Протасевич Людмила Василівна
Трофимюк Валентин Павлович

Фізика космосу:
Гончаров Ілля Олексійович dot
Лук'яник Ігор Васильович dot
Синявський Дмитро Володимирович dot
Скиданов Дмитро Борисович
Сомик Оксана Миколаївна
Циганок Ігор Васильович
Юхимук В'ячеслав Адамовичdot

Випуск 1992 р.

Астрономія:
Биковський Ігор Валерійович
Данільчев Едуард Анатолійович
Демещенко Валерій Юрійович
Закордонець Вікторія Олександрівна
Кибаленко Ігор Борисович
Козак Павло Миколайович dot
Ледовська Тетяна Олегівна
Свачій Лідія Миколаївна dot
Тверитінов Юрій Володимирович
Халак Віктор Романович dot

Фізика космосу:
Воєвода Тамара Володимирівна
Зайцев Сергій Миколайович dot
Коломоєць Сергій Володимирович
Кириця Володимир Леонідович
Майданюк Сергій Петрович
Мишко Андрій Миколайович
Онищенко Сергій Валентинович
Сухий Олексій Андрійович
Яковенко Ольга Володимирівна

Випуск 1991 р.

Астрономія:
Безрученко Надія Миколаївна
Бондарчук Вадим Віталійович
Жукова Лариса Миколаївна
Листопад Микола Анатолійович
Рогашко Жанна Федорівна
Теселько (Шабас) Наталія Леонідівна dot
Федоренко Алла Костянтинівна dot
Чуприна Роман Григорович

Фізика космосу:
Зуєва Станіслава Сергіївна
Кізуб Максим Вікторович
Панасенко Олександр Павлович

Випуск 1990 р. 

Астрономія:
Болотін Сергій Леонідович dot
Вербицький Валерій Миколайович
Ковешников Леонід Леонідович
Корнієнко Андрій Миколайович
Перепелиця Наталія Іванівна
Формос (Юрченко) Наталія Петрівна
Яковенко Микола Іванович

Випуск з 1980 по 1989 року

Випуск 1989 р.

Астрономія:
Берцик Петер Петерович dotr, * 2014
Єрьоміна (Іщенко) Тетяна Маратівна
Загорулько (Агеєва) Світлана Іванівна
Кобичев Владислав Валерійович dot
Костюченко Леонід Петрович
Лозан Ада Андріївна
Пікалов Костянтин Миколайович
Поліщук Тамара Юріївна
Процюк Юрій Іванович dot
Харченко Юрій Миколайович
Чихун Наталія Василівна
Шмитько Світлана Станіславівна 

Випуск 1988 р.

Астрономія:
Барило (Кравченко) Валентина Іванівна
Борисов Сергій Віталійович
Долгушин Олександр Іванович
Єрьомін Сергій Симович
Калінін Євгеній Іванович
Сибірцева Олена Леонідівна
Хильмон Ірина Станіславівна
Шумко (Задорожна) Алла Валентинівна
Яковенко (Бажанова) Оксана Миколаївна

Випуск 1987 р.

Астрономія:
Васильєва Ірина Едуардівна dot
Крячко Іван Павлович
Мизюк Василь Іванович
Паламарчук Сергій Дмитрович
Чекан (Жулава) Оксана Ігорівна
Шевага (Раєвська) Тетяна Леонідівна 

Випуск 1986 р.

Астрономія:
Ван Дейк (Андрієнко) Наталія Дмитрівна
Атрощенко Ігор Миколайович
Бабич Олександр Валентинович
Богаченко Ніна Василівна
Вірун (Козенко) Наталія Володимирівна
Годунова Віра Георгіївна
Єгоров Вадим Іванович
Манжуловський Дмитро Олегович
Николюк Олександр Романович
Паренська Олена Станіславівна
Попова Ірина Федорівна
Свистун Володимир Миколайович
Ткачук Олександр Олександрович
Шатохіна Світлана Володимирівна
Щербина Тамара Григорівна
Ященко Олена Петрівна

Випуск 1985 р.

Астрономія:
Бочарова Марина Ростиславівна
Василенко Петро Володимирович
Вирва Тетяна Ігорівна
Давиденко Наталія Олександрівна
Масалов Олег Юрійович
Мироняк (Сердюк) Світлана Леонідівна
Моженков Ігор Володимирович
Мотренко Микола Іванович
Савченко Владислав Анатолійович
Соболєв Олександр Іванович
Ханейчук Василь Іванович
Чолій Василь Ярославович dot

Випуск 1984 р.

Астрономія:
Буздуган Юрій Олексійович
Вавилова (Кудімова) Ірина Борисівна dot , * 2014
Войта (Марченко) Ірина Віталіївна
Войта Сергій Володимирович
Калтигіна Світлана Вікторівна
Медведський Михайло Михайлович dot
Шаров Віктор Вікторович
Шинкарук Ангеліна Євгенівна

Випуск 1983 р.

Астрономія:
Бурлов-Васильєв Костянтин Олександрович dot
Дудник Тетяна Борисівна
Іващенко Юрій Миколайович dot
Лисюк Віталій Анатолійович
Майгуров Павло В'ячеславович dot
Майгурова (Коваленкова) Надія Василівна dot
Маляренко Василь Іванович
Матвєєв Юрій Борисович dot
Пішкало Микола Іванович dot 

Випуск 1982 р.

Астрономія:
Андрук Віталій Миколайович
Бутенко (Петрик) Галина Зіновіївна dot
Бутенко Олександр Васильович
Казанцева (Мартовицька) Лілія Вікторівна dot
Коваль (Якимець) Людмила Миколаївна
Ковтун Володимир Петрович
Кулик (Ледовська) Ірина Віталіївна dot
Медведєв Володимир Григорович
Медведєва (Якименко) Тетяна Іванівна
Омельчук Валерій Олексійович dotr (економічні науки)
Сивенкова Людмила Михайлівна
Старинкевич Михайло Андрійович

Випуск 1981 р.

Астрономія:
Атамась Іван Андрійович
Карбівський Віктор Леонідович dot
Клещонок Валерій Володимирович dot
Лесинська Ірина Володимирівна
Лубченко (Ізубенко) Любов Олександрівна
Марченко Сергій Володимирович dot
Матвєєва (Заяць) Раїса Олексіївна
Нирова Оксана Миколаївна
Новицький Леонід Антонович
Скаженюк Валерій Іванович
Ухіна (Баглик) Тетяна Євгенівна
Ющук Олександр Іванович

Випуск 1980 р.

Астрономія:
Бахонський Олександр Вадимович dot
Велещук (Маковська) Ніна Людвігівна
Велещук Петро Тимофійович
Гойман Павло Павлович
Касьян (Авраменко) Світлана Іванівна
Ковальчук Оксана Іванівна
Лапчук Віктор Петрович
Циркін Ігор Євгенович
Шаргородська Олена Михайлівна

Випуск з 1970 по 1979 року

Випуск 1979 р.

Астрономія:
Амірханов Рафаель Сергійович
Головня (Христян) Валентина Василівна
Дюков Олександр Тарасович
Зубко Віктор Гаврилович dot
Корсун Павло Павлович dot
Кулик Наталія Григорівна
Лоза Анатолій Іванович
Недашківський Володимир Миколайович
Нечаєв Валентин Іванович
Носенко Віктор Петрович
Плаксіна Ірина Геннадіївна
Самолук Іван Петрович
Чешков Олександр Анатолійович dot (педагогічні науки)

Випуск 1978 р.

Астрономія:
Аврамчук Олександра Дмитрівна
Балан Галина Іванівна
Данилевський Василь Олексійович dot
Заблоцький Ігор Євгенович
Копиленко Анатолій Якович
Коротаєв Олександр Олексійович
Лазарик Ігор Дмитрович
Мовчан Анатолій Іванович
Несмянович Ігор Олексійович dot
Полончук Лідія Павлівна
Семеренко Руслан Леонідович
Щедрін Віктор Вікторович

Випуск 1977 р.

Астрономія:
Бондаренко Ніна Федорівна
Вєдєнічева Ірина Петрівна
Кравчук Сергій Григорович dot
Кудлай Олександр Григорович
Лейко Уляна Макарівна dot
Маслій Валерій Миколайович
Неізвєстна (Походун) Ольга Максимівна
Юревич Леонід Вікторович dot
Ярмоленко Віра Кузьмівна  

Випуск 1976 р.

Астрономія:
Адаменко Олександр Степанович
Бабій Василь Петрович
Ганджа Сергій Іванович
Журавкова (Добродій) Ольга Анатоліївна
Казанцев Анатолій Михайлович dot
Калінін Анатолій Михайлович
Кравчук Петро Федорович
Магницька Ольга Володимирівна
Мазур Віктор Йосипович
Миколайчук Микола Петрович
Неізвєстний Сергій Іванович dot
Павленко Яків Володимирович dotr, * 2014

Випуск 1975 р.

Астрономія:
Бражник Дмитро Борисович
Василенко (Пасошнікова) Людмила Петрівна
Вертиполох Олександр Якович dot
Відьмаченко Анатолій Петрович dotr
Гончарова Раїса Іванівна dot
Грицай Зоя Іванівна
Євтушевський Олександр Михайлович dot
Жаркова (Ісакова) Валентина Володимирівна dot
Колесник Юрій Борисович dot
Костенко Людмила Михайлівна
Лозицька (Доценко) Наталія Йосипівна dot
Лозицький Всеволод Григорович dotr
Міщишина (Ходосевич) Ірина Гнатівна dot
Россада (Скоцик) Світлана Григорівна
Соломаха Ольга Іванівна

Випуск 1974 р.

Астрономія:
Ізотов Юрій Іванович dotr, # 2009
Ізотова (Кройтор) Ірина Юліанівна dot
Кармелюк Ганна Іванівна dot
Кравченко Володимир Олексійович
Лазоренко Петро Федорович dot
Леонов Микола Андрійович
Міліневський Геннадій Петрович dotr
Міняйло Микола Федорович dot
Стеклов Олексій Федорович dot
Россада Володимир Михайлович
Терехов Олександр Геннадійович
Яворський Віктор Олександрович dot

Випуск 1973 р.

Астрономія:
Бєлан Валентина Іванівна
Гайковська Галина Романівна
Карпенко Антоніна Василівна
Кривдик Володимир Григорович dot
Малигін Анатолій Михайлович
Пасечник (Іваннікова) Маргарита Миколаївна dot
Пасечник Сергій Васильович
Скоблікова (Лакійчук) Людмила Яківна
Сугай Степан Петрович
Хміль Сергій Васильович dot

Випуск 1972 р.

Астрономія:
Балінська Ірина Сергіївна
Ващенко Володимир Миколайович dotr
Долгополов Володимир Іванович dot
Кравцов Федір Іванович dot
Молотай Олександр Антонович dot
Мусатенко Сергій Іванович dot
Павлов Євген Миколайович
Розенбуш Олександр Ельмарович dot
Ткаченко Алла Павлівна dot
Щербановський Олександр Леонідович dot
Яценко Анатолій Іванович dotr

Випуск 1971 р.

Астрономія:
Бацула Орест Іванович dot
Боровик (Петрова) Валентина Миронівна
Ващенко (Ткач) Олена Петрівна
Івченко Василь Миколайович dotr, * 2008
Костюк Ірина Петрівна dot
Кудря Юрій Миколайович dot
Курочка Євгенія Василівна dot
Лендерман Євгенія Ізраїлівна
Розенбуш (Фартушна) Віра Калениківна dotr, * 2010
Сизоненко Юрій Васильович dot
Яковіна Лариса Якимівна dot

Випуск 1970 р.

Астрономія:
Афанасьєв Віктор Леонідович dotr
Гусєва (Ульянич) Наталія Григорівна dotr
Рибка Світлана Павлівна dot
Семенюк Тетяна Петрівна
Смілянський Володимир Миколайович
Стембковська Тетяна Всеволодівна
Хицький Валентин Миколайович
Чорномаз Валерій Павлович
Шемінова (Ратнікова) Валентина Андріївна dotr

Випуск з 1960 по 1969 року

Випуск 1969 р.

Володін Юрій Вікторович
Єфіменко Володимир Михайлович dot 
Ковальчук Георгій Улянович dot
Криводубський Валерій Никифорович dotr
Майзліна Тетяна Вереміївна
Масленнікова (Рибко) Людмила Борисівна
Халимоненко Володимир Аркадійович
Хлистун Федір Веремійович
Шайдо Олександр Миколайович dot

 

Випуск 1968 р.

Герасименко Світлана Іванівна dot
Король Віктор Іванович
Липовецький Валентин Олександрович dot
Миронов Микола Трохимович dotr
Нікольський І.С.
Остапенко Валерій Олексійович dot
Соляник Надія Іванівна

 

Випуск 1967 р.

Бабенко Юрій Григорович
Кривонос Анатолій Іванович
Попов Олег Сергійович dot
Свиридов Анатолій Михайлович
Троян Валентин Іванович dot

 

Випуск 1966 р.

Білий Олександр Григорович
Бондаренко Микола Петрович dot
Коваленко (Канівець) Наталія Дмитрівна dot
Колесниченко Олена Петрівна
Кузнєцов Володимир Іванович dot
Смотрєлкіна (Ботвинова) Валерія Володимирівна
Стасюк Микола Порфирович
Улькіна (Тарасенко) Ніна Яківна

 

Випуск 1965 р.

Гречко Валентина Григорівна
Даниленко Людмила Іванівна
Дмитренко Валентина Павлівна dot
Кисельов Валерій Йосипович
Манджос Андрій Володимирович dotr
Сенченко Людмила Дем'янівна
Случевська Лариса Григорівна
Терещенко Володимир Михайлович
Хмарук Світлана Іванівна
Хоменко Юрій Олексійович
Чміль Володимир Васильович
Шаповалова Алла Іванівна dot

 

Випуск 1964 р.

Гончаров Борис Петрович
Калениченко Валентин Віталійович dot

 

Випуск 1963 р.

Васильєва Ольга Володимирівна
Жаворонкова Алла Костянтинівна
Іжакевич Олена Михайлівна
Ноженко Галина Миколаївна
Нуждіна Майя Анатоліївна dot
Панченко Михайло Тимофійович
Пономаренко Раїса Олександрівна

 

Випуск 1962 р.

Бондаренко Володимир Іванович
Жиляєв Борис Юхимович
Кабакова (Караченцева) Валентина Юхимівна
Караченцев Ігор Дмитрович
Котович Аліса Станіславівна
Пухлій Жанна Михайлівна
Тарадій Володимир Кирилович

 

Випуск 1961 р.

Безребра Валерія Аркадіївна
Ільчишина Наталія Іванівна
Колесник Ігор Григорович dotr
Кур'янова Антоніна Микитівна dot
Нечипоренко Віталій Васильович
Руднікова Катерина Григорівна dot
Шипук Еліна Яківна

 

Випуск 1960 р.

Кравченко Людмила
Марченко Леонід Володимирович
Мізь (Кизюн) Любов Миколаївна dot
Рубо Герман Авенірович dot
Руденко Інеса Олександрівна
Страшкевич Євген
Чурюмов Клим Іванович dotr

Випуск з 1950 по 1959 року

Випуск 1959 р.

Аврамчук Віктор Володимирович dot
Болбочану Анатолій Васильович
Дума Дмитро Павлович dotr
Зосимович Ірина Дмитрівна dot
Кубкіна-Білецька Ірина Сергіївна
Кудінова Тетяна Петрівна
Майор Степан Павлович dot
Мороженко Олександр Васильович dotr
Одіна Неллі Іванівна
Славинська Алла Олександрівна dot
Соляникова Марія Іллівна
Шевченко Юлія Павлівна
Шульман Леонід Маркович dotr

 

Випуск 1958 р.

Алікаєва Кармія Віталіївна dot
Бабич Валентина Григорівна
Брага Олена Марківна
Качур Жанна Михайлівна
Корсунь Алла Олексіївна dot
Легейда Раїса Д
Ніколаєв Сергій Іванович
Рубашевський Олександр Андрійович dot
Таращук Віра Петрівна dot
Хейло Ернест Сергійович
Шевченко Михайло Іванович

 

Випуск 1957 р.

Дзюбенко Валентин Іванович dot
Дідиченко Олена Іванівна
Завіна (Бенюх) Віра Володимирівна dot 
Капустіна Олена Сергіївна
Коваль Олександр Миколайович
Кривуца Юрій Миколайович
Кручиненко Віталій Григорович dotr
Курочка Лев Миколайович dotr
Марченко Георгій Улянович
Мащинова Ада Миколаївна
Медведенко Кіра Федорівна
Огир Майя Борисівна dot
Полушкіна Ніна Петрівна
Хамицька Валентина Петрівна
Цапова Алла Павлівна
Яременко Клара Іванівна

 

Випуск 1956 р.

Андрієнко Дмитро Панасович dotr 
Бабич (Мещерякова) Ольга Іванівна dot
Близнюк Микола Микитович
Дзюбенко Микола Іванович dotr
Казютинський Вадим Васильович dotr (філософських наук)
Надубович Юлій Аркадійович dot 
Стефанов Олександр Петрович
Сухоіваненко Петро Якович dot
Ткачова (Федорова) Римма Тимофіївна

 

Випуск 1955 р.

Ворошилов Володимир Іванович dot
Грегуль Олександра Яківна dot
Несмянович Олексій Тимофійович dot
Шербаум Лідія Матвіївна dot
Семчук Лідія

 

Випуск 1954 р.

Баранова Галина Петрівна
Бондаренко Людмила Павлівна
Єфремова Алла А.
Гаєвська Тетяна К.
Гармаш Ольга С.
Іванчук Віктор Гнатович dot
Кашковська Катерина Т.
Маркіна Ольга Т.
Мельник Ірина К.
Потій А.П.
Холодна Зінаїда Ф.
Шморгун Тамара А.
Юрченко Ольга Т.

 

Випуск 1953 р.

Гавловська (Деменко) Олександра Олексіївна dot
Гельфанд
Назарчук Галина Кирилівна dot
Нікольський Генадій Михайлович dotr

 

Випуск 1952 р.

Братійчук Мотрона Василівна dot
Вепринська
Гуртовенко Ернест Андрійович dotr
Порфир'єв Володимир Володимирович dot
Федорченко Галина Леонідівна

 

Випуск 1951 р.

Гаврилов Леонід Михайлович
Дрофа Василь Кирилович dot
Мороз (Рахубовська) Галина Володимирівна
Рахубовський Анатолій Сергійович dot
Турчанінова Емілія Василівна
Цвєткова (Миронова) Маргарита Миколаївна

 

Випуск 1950 р.

Баклан Іван
Гулак Юрій Костянтинович
Ісаков Іван Андрійович
Мілейко Василь Кузьмич
Назарова Міра Михайлівна
Полупан Прокопій Миколайович dot
Розенфельд (Рєзнік) Рахиль Менахівна
Романчук Павло Родіонович dot
Стешенко Микола Володимирович dotr
Чернега Микола Акимович dot

Випуск з 1941 по 1949 року

Випуск 1949 р.

Абражаєв Борис
Жданова Ірина
Тихонько Євгенія Григорівна

 

Випуск 1948 р.

Ніколаєва Роза Василівна
Павлиш (Осіпова) Віра Павлівна
Пухальська (Жигалова) Іраіда Михайлівна
Хінкулова Наталія Андріївна
Шерман (Зельдіна) Марія Ютківна dot

 

Випуск 1941 р.

Король Олексій Костянтинович dotr
Колчинський Ілля Григорович dotr
Лукацька Фріма Йосипівна dot
Могилевський Емануіл-Мендель Ізраілович dotr

 

Умовні позначення:

  • dotr - д.ф.-м.н
  • dot - к.ф.-м.н
  • * – лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки
  • ** – лауреат Державної премії УРСР в галузі науки і техніки
  • # – академік Національної академії наук України
  • ## – член-кореспондент Національної академії наук України
  • (В дужках дівоче прізвище)