Список випускників

Випуск з 2010 по 2018 року

Випуск 2018 р.

Магістри:
Галузь знань: 10. Природничі науки
Спеціальність: 104.Фізика та астрономія
Освітня програма: Астрофізика
Балалаєв Дмитро Олександрович
Бовкун Катерина Олександрівна
Василенко Максим Юрійович
Гордійчук Мирослав Іванович
Коваль Анатолій Володимирович
Кунделько Ірина Едуардівна
Малюк Андрій Андрійович
Хоменко Ігор Олександрович
Шевчук Олександр Олександрович

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 - Фізико-математичні науки
Напрям підготовкт: 6.040206 Астрономія
Спеціалізація: Астрофізика
Білінський Ілля Олександрович
Васюта Максим Сергійович
Винокурова Катерина Андріївна
Ізвєкова Інна Олександрівна
Коцар Юрій Антонович
Ланкмілєр Марк Вадимович
Маркус Яна Сергіївна
Могорян Максим Віталійович
Мусійчук Олена Юріївна
Паньківська Анна Вікторівна
Плотко Павло Павлович
Сенченко Олеся Олегівна
Сліпак Валерія Геннадіївна

Випуск 2017 р.

Магістри:
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки.
Спеціальність.04020305 Астрономія.
Спеціалізація: Астрофізика.
Іваніга Оксана Іванівна
Лях Валерія Євгеніївна
Ткаченко Анна Олександрівна
Хелашвілі Марія Важаївна

Магістри
Галузь знань: 0402 Фізико-математичні науки.
Спеціальність: 8.04020301 Фізика.
Спеціалізація Фізика космосу.
Гордійчук Мирослав Іванович     академ
Ількун Ярослав Анатолійович
Кобзар Олександр Володимирович
Руденко Ярослав Володимирович
Юхимчук Юлія Юріївна
Цун Інна Олександрівна

Бакалаври:
Галузь знань: 0402 – фізико-математичні науки
Напрям підготовки: 6.040203 Фізика
Спеціалізація: Фізика космосу
Гладіков Денис Костянтинович
Горбачук Олександр Анатолійович
Дилда Сергій Сергійович
Жданов Арсеній Ігорович
Калініна Юлія Костянтинівна
Компанієць Олена Володимирівна
Немировський Богдан Васильович
Петренко Богдан Артемович
Рибальченко Ілля Васильович

Випуск 2016 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", куратор доц. Чолій Василь Ярославович
Василенко Володимир Володимирович (індивідуальний план)
Кандимов Еміралі Рустемович (індивідуальний план)
Кушнірук Ірина Олександрівна
Щурова Аліса Валеріївна 

Випуск 2015 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Мацяка Олексій Миколайович
Сердюков Іван Володимирович
Ткачук Вадим Вікторович
Торбанюк Олена Олександрівна dot
Шубіна Олена Сергіївна

Випуск 2014 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Рєзнік Катерина Володимирівна
Самохін Василь Олександрович
Францева Катерина Валеріївна
Цикалюк Юлія Юріївна
Шляхецька Яна Олегівна

Магістри:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу"
Волик Ігор Олександрович
Литовченко Михайло Вадимович
Могильчак Владислав Юрійович
Прохоренков Андрій Сергійович

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Беспалов Євгеній Іванович

Випуск 2013 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Гала Ігор Владиславович
Гнатик Роман Богданович dot
Липова Ірина Михайлівна
Рогозін Дмитро Альбертович
Цупко Олександр Олександрович

Випуск 2012 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Василенко Ольга Вікторівна
Клюєва Антоніна Ігорівна dot
Соболенко Маргарита Олександрівна

Магістри:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу"
Беспалова Анна Вадимівна
Бовчалюк Валентин Павлович dot 
Вощепинець Андрій Сергійович dot 

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія" спеціалізація "Астрофізика"
Березовський Костянтин Геннадійович
Дика Анна Михайлівна
Клєстов Микола Миколайович
Король Святослав Миколайович
Косенко Сергій Володимирович
Савицька Лідія Юріївна

Випуск 2011 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика":
Василенко Анатолій Андрійович dot
Жаборовський Віталій Петрович dot
Малигін Микола Геннадійович dot 
Сагун Віолетта Василівна dot 
Шуєнко Олександр Васильович

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика":
Зозюк Олександр Юрійович
Котис Олександр Михайлович
Павлюк Яна Володимирівна
Похвала Сергій Миколайович
Шихов Станіслав Леонідович

Спеціалісти:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу":
Башинська Антоніна Миколаївна
Клоков Іван Сергійович
Менджул Дмитро Іванович

Випуск 2010 р.     

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Поліновський Григорій Олександрович
Юдко Олександр Олександрович

Випуск з 2000 по 2009 року

Випуск 2009 р.     

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика":
Бабик Юрій Вікторович dot
Вовк Євген Юрійович
Зінченко Ігор Андрійович dot
Маслюх Володимир Омелянович dot

 

Магістри:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу":
Бовчалюк Андрій Павлович dot
Кузьмич Андрій Андрійович
Леонтьєв Антон Юрійович
Пилипенко Сергій Григорович dot
Удодов Євгеній Володимирович
Шастун Віталій Валерійович dot

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Авдієнко Михайло Володимирович
Грицюк Віталій Ігорович
Іванюк Олексій Михайлович
Юхименко Костянтин Васильович

Випуск 2008 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Сімон Андрій Олександрович
Сухоруков Андрій Валерійович dot

Магістри:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу"
Ботигіна Ольга Олександрівна
Садовенко Євгенія Валеріївна
Салюк Дмитро Анатолійович
Сущ Юрій Володимирович
Первак Сергій Анатолійович
Шляховенко Олег Валерійович

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія" спеціалізація "Астрофізика"
Василісков Кирило Андрісович
Дулич Юрій Миколайович
Захаров Ігор Володимирович
Бощенко (Редченко) Дарія Олегівна
Сікорський Сергій Вікторович

Випуск 2007 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Вовкогон Тетяна Сергіївна
Дубіновська Дар'я Львівна
Кириленко Дмитро Михайлович
Стаценко Марія Михайлівна

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Войткова Юлія Валеріївна

Випуск 2006 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Ольшевський В'ячеслав Леонідович dot
Хатько Іван Вікторович
Чеснок (Пулатова) Надія Григорівна dot
Юрченко Вадим Вікторович

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Ботнар Тетяна Миколаївна
Ажнюк(Кутрань) Юлія Ігорівна
Савенко Олександр Юрійович
Сердюк Євген Миколайович
Яворська Іванна Василівна

Випуск 2005 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Білоголовкін Олександр Михайлович
Іващенко Ганна Юріївна dot
Колісник Сергій Миколайович
Пруднiкова Ганна Сергіївна
Шолудченко Юрій Сергійович

Магістри:
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу"
Козак Богдан Станіславович
Колесник Юрій Леонідович dot
Кулініч Богдан Вікторович
Кучеров Ігор Юрійович
Салівонов Антон Ігорович

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Білоголовкіна (Страшкевич) Зоя Владиславівна
Боднарашек Богдана Ярославівна
Лаврук Віталій Васильович
Шарапов Андрій Вікторович
Спеціальність "Фізика", спеціалізація "Фізика космосу"
Корчевський Олександр Анатолійович
Салімова Надія Олександрівна
Устенко Роман Васильович

Випуск 2004 р.

Магістри:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Горгота (Осика) Оксана Богданівна dot
Елиїв Андрій Андрійович dot
Лозицький Володимир Всеволодович
Михальчук (Костогриз) Надія Михайлівна dot
Тєлєжинський Ігор Олегович dot
Шумакова Тетяна Олександрівна
Якобчук Тарас Миколайович dot

Спеціалісти:
Спеціальність "Астрономія", спеціалізація "Астрофізика"
Булава Павло Юрійович
Стельмах Олександр Вікторович
Харчук Сергій Валерійович dot

Випуск 2003 р.

Астрономія:
Білецька Марина Михайлівна
Геращенко Олег Миколайович
Дорошенко (Алтухова) Світлана Юріївна
Жуковська Світлана Василівна dot
Полонська (Іщенко) Тетяна Олександрівна
Примак Наталія Володимирівна
Ханусяк Юлія Леонідівна
Шліхта (Момот) Оксана Валентинівна
Ятченко Володимир Миколайович

Фізика космосу:
Гончар Кіра Володимирівна
Грицай Асен Васильович dot
Іванченко Ольга Миколаївна
Орловський Олег Станіславович
Петрова Інна Леонідівна
Сорока Юрій Олексійович
Удовiченко Дмитро Іванович

Випуск 2002 р.

Астрономія:
Вікулін Вадим Олександрович
Гордовський Микола Юрійович dot
Непотюк Ярослав Володимирович
Черноусова Оксана Іванівна
Шкварун Руслан Вікторович dot

Фізика космосу:
Колесниченко Олег Ярославович
Котович Олег Віталійович
Міщишин Денис Михайлович

Випуск 2001 р.

Астрономія:
Баджурак Тетяна Петрівна
Виноградов Станіслав Борисович
Воробйов Данило Петрович
Гайдамака Олександр Зиновійович
Даценко Ольга Миколаївна
Дерев'янко Роман Леонідович
Іушина Тетяна Валеріївна
Іщук Людмила Василівна
Корнілова Євгенія Олександрівна
Решетник Володимир Миколайович dot
Солоненко Володимир Володимирович
Тугай Анатолій Володимирович dot

Фізика космосу:
Катінас Інна Едуардівна
Павлюк Олександр Володимирович
Савін Євген Юрійович
Хотяінцев Микола Володимирович dot

Випуск 2000 р.

Астрономія:
Іванова Олександра Вікторівна dot
Мартюшов Володимир Васильович

Фізика космосу:
Готинян Олег Євгенович
Левицький Володимир Володимирович

Випуск з 1990 по 1999 року

Випуск 1999 р.

Астрономія:
Андрієнко Юлія Станіславівна
Іванова Марина Миколаївна
Калюк Василь Васильович
Крушевська Вікторія Миколаївна dot
Кузнєцова Юліана Генадіївна
Назаренко Ганна Володимирівна
Никитюк Тетяна Вікторівна dot
Петров Микола Іванович
Сидоренко Наталія Віталіївна
Ткач Анатолій Валентинович
Шиманович Віталій Васильович

Фізика космосу:
Гутовська (Козак) Людмила Володимирівна dot
Панченко Михайло Григорович dot
Петрова Олена Євгенівна
Пшеничний Олексій Дмитрович
Ревенко Олексій Анатолійович
Супруненко Олександр Анатолійович
Федорова Олена Валентинівна dot
Щукіна (Хоменко) Олена Володимирівна dot

 

Випуск 1998 р.

Астрономія:
Артеменко Тетяна Генадіївна
Борисенко Сергій Анатолійович dot
Герасименко Світлана Володимирівна dot
Камінський Богдан Мар'янович
Прокурашко Володимир Володимирович

Фізика космосу:
Агапітов Олексій Володимирович dotr
Кременецький Ігор Олексійович dot
Мінгальова Олена Сергіївна
Назаренко Світлана Олександрівна

 

Випуск 1997 р.
 
Астрономія:
Бондар Аркадій Валерійович dot
Велесь Олександр Анатолійович dot
Єрмолаева Тетяна Юріївна
Заікін Олександр Сергійович
Коваленко Наталія Сергіївна dot
Коноваленко Олександр Сергійович dot
Кринько Олександр Юрійович
Лисиця Наталія Анатоліївна
Салата Сергій Анатолійович dot
Суберляк Василь Романович dot

Фізика космосу:
Залізняк Юрій Олексійович dot
Івченко Микола Васильович dot
Подладчикова Олена Володимирівна dot
Сіренко (Любчик) Олена Костянтинівна dot
Слободянюк Тарас Олександрович
Хотяінцев Юрій Володимирович dot

 

Випуск 1996 р.

Астрономія:
Котенко (Чорногор) Світлана Миколаївна dot
Нечаєв Андрій Вікторович
Рудницька Марина Дмитрівна
Ушаков Олексій В'ячеславович

Фізика космосу:
Фалько Олена Георгіївна dot

 

Випуск 1995 р.
 
 
Астрономія:
Бредюк Тарас Юрійович
Гребенюк Віталій Олександрович
Козел(Болотіна) Ольга Валентинівна dot
Кофлик Володимир Юліанович
Любчик Юрій Петрович dot
Мельник Олександра Іванівна
Поросюк Володимир Дмитрович
Совгира Анатолій Васильович

Фізика космосу:
Брацюк Світлана Олександрівна

 

Випуск 1994 р.
 
 
Астрономія:
Андрієнко Олексій Вікторович
Вакуленко Олександр Іванович
Голубенко Віктор Олександрович
Дяк Андрій Борисович
Левченко Ростислав Миколайович
Шепелевич Костянтин Іванович
Юрченко Юрій Іванович

Фізика космосу:
Трихліб Михайло Юрійович
Федун Віктор Миколайович dot
Юсупов Рустам Салаватович

 

Випуск 1993 р.

 

Астрономія:
Кармазін Микола Анатолійович
Ліхнякевич Ігор Ігорович (Уразбахтін Ігор Рафаельович)
Пастернак Андрій Леонідович
Протасевич Людмила Василівна
Трофимюк Валентин Павлович

Фізика космосу:
Гончаров Ілля Олексійович dot
Лук'яник Ігор Васильович dot
Синявський Дмитро Володимирович dot
Скиданов Дмитро Борисович
Сомик Оксана Миколаївна
Циганок Ігор Васильович
Юхимук В'ячеслав Адамович dot

 

Випуск 1992 р.

 

Астрономія:
Биковський Ігор Валерійович
Данільчев Едуард Анатолійович
Демещенко Валерій Юрійович
Закордонець Вікторія Олександрівна
Кибаленко Ігор Борисович
Козак Павло Миколайович dot
Ледовська Тетяна Олегівна
Свачий Лідія Миколаївна dot
Тверитінов Юрій Володимирович
Халак Віктор Романович dot

Фізика космосу:
Воєвода Тамара Володимирівна
Зайцев Сергій Миколайович dot
Коломоєць Сергій Володимирович
Кириця Володимир Леонідович
Майданюк Сергій Петрович
Мишко Андрій Миколайович
Онищенко Сергій Валентинович
Сухий Олексій Андрійович
Яковенко Ольга Володимирівна

 

Випуск 1991 р.

 

Астрономія:
Безрученко Надія Миколаївна
Бондарчук Вадим Віталійович
Жукова Лариса Миколаївна
Листопад Микола Анатолійович
Рогашко Жанна Федорівна
Федоренко Алла Костянтинівна dot
Чуприна Роман Григорович
Шабас (Теселько) Наталія Леонідівна dot

Фізика космосу:
Зуєва Станіслава Сергіївна
Кізуб Максим Вікторович
Панасенко Олександр Павлович

 

Випуск 1990 р. 

Болотін Сергій Леонідович dot
Вербицький Валерій Миколайович
Ковешников Леонід Леонідович
Корнієнко Андрій Миколайович
Перепелиця Наталія Іванівна
Юрченко (Формос) Наталія Петрівна
Яковенко Микола Іванович

Випуск з 1980 по 1989 року

Випуск 1989 р.

Агеєва (Загорулько) Світлана Іванівна
Берцик Петер Петерович dotr
Іщенко (Єрьоміна) Тетяна Маратівна
Кобичев Владислав Валерійович dot
Костюченко Леонід Петрович
Лозан Ада Андріївна
Пікалов Костянтин Миколайович
Поліщук Тамара Юріївна
Процюк Юрій Іванович dot
Харченко Юрій Миколайович
Чихун Наталія Василівна
Шмитько Світлана Станіславівна

 

Випуск 1988 р.

Бажанова (Яковенко) Оксана Миколаївна
Борисов Сергій Віталійович
Долгушин Олександр Іванович
Задорожна (Шумко) Алла Валентинівна
Єрьомін Сергій Симович
Калінін Євгеній Іванович
Кравченко (Барило) Валентина Іванівна
Сибірцева Олена Леонідівна
Хильмон Ірина Станіславівна

 

Випуск 1987 р.

Васильєва Ірина Едуардівна dot
Жулава (Чекан) Оксана Ігорівна
Крячко Іван Павлович
Мизюк Василь Іванович
Паламарчук Сергій Дмитрович
Раєвська (Шевага) Тетяна Леонідівна

 

Випуск 1986 р.

Андрієнко Наталія Дмитрівна
Атрощенко Ігор Миколайович
Бабич Олександр Валентинович
Богаченко Ніна Василівна
Годунова Віра Георгіївна
Єгоров Вадим Іванович
Козенко Наталія Володимирівна
Манжуловський Дмитро Олегович
Николюк Олександр Романович
Паренська Олена Станіславівна
Попова Ірина Федорівна
Свистун Володимир Миколайович
Ткачук Олександр Олександрович
Шатохіна Світлана Володимирівна
Щербина Тамара Григорівна
Ященко Олена Петрівна

 

Випуск 1985 р.

Бочарова Марина Ростиславівна
Василенко Петро Володимирович
Вирва Тетяна Ігорівна
Давиденко Наталія Олександрівна
Масалов Олег Юрійович
Моженков Ігор Володимирович
Мотренко Микола Іванович
Савченко Владислав Анатолійович
Сердюк (Запорожець) Світлана Леонідівна
Соболєв Олександр Іванович
Ханейчук Василь Іванович
Чолій Василь Ярославович dot

 

Випуск 1984 р.

Буздуган Юрій Олексійович
Войта Сергій Володимирович
Калтигіна Світлана Вікторівна
Кудімова (Вавілова) Ірина Борисівна dot
Марченко (Войта) Ірина Віталіївна
Медведський Михайло Михайлович dot
Шаров Віктор Вікторович
Шинкарук Ангеліна Євгенівна

 

Випуск 1983 р.

Бурлов-Васильєв Костянтин Олександрович dot
Дудник Тетяна Борисівна
Іващенко Юрій Миколайович dot
Коваленкова Надія Василівна dot
Лисюк Віталій Анатолійович
Майгуров Павло В'ячеславович dot
Маляренко Василь Іванович
Матвєєв Юрій Борисович dot
Пішкало Микола Іванович dot

 

Випуск 1982 р.

Андрук Віталій Миколайович
Бутенко Олександр Васильович
Ковтун Володимир Петрович
Ледовська Ірина Віталіївна dot
Мартовицька (Казанцева) Лілія Вікторівна dot
Медведєв Володимир Григорович
Омельчук Валерій Олексійович dotr (економічних наук)
Петрик (Бутенко) Галина Зіновіївна dot
Старинкевич Михайло Андрійович
Сивенкова Людмила Михайлівна
Якименко (Медвєдєва) Тетяна Іванівна
Якимець (Коваль) Людмила Миколаївна

 

Випуск 1981 р.

Атамась Іван Андрійович
Баглик (Ухіна) Тетяна Євгенівна
Заєць (Матвєєва) Раїса Олексіївна
Ізубенко (Лубченко) Любов Олександрівна
Карбівський Віктор Леонідович dot
Клещонок Валерій Володимирович dot
Лесинська Ірина Володимирівна
Марченко Сергій Володимирович dot
Нирова Оксана Миколаївна
Новицький Леонід Антонович
Скаженюк Валерій Іванович
Ющук Олександр Іванович

 

Випуск 1980 р.

Авраменко (Касьян) Світлана Іванівна
Бахонський Олександр Вадимович dot
Велещук Петро Тимофійович
Гойман Павло Павлович
Ковальчук Оксана Іванівна
Лапчук Віктор Петрович
Маковська (Велещук) Ніна Людвігівна
Циркін Ігор Євгенович
Шаргородська Олена Михайлівна

Випуск з 1970 по 1979 року

Випуск 1979 р.

Амірханов Рафаель Сергійович
Дюков Олександр Тарасович
Зубко Віктор Гаврилович dot
Корсун Павло Павлович dot
Кулик Наталія Григорівна
Лоза Анатолій Іванович
Недашківський Володимир Миколайович
Нечаєв Валентин Іванович
Носенко Віктор Петрович
Плаксіна Ірина Генадіївна
Самолук Іван Петрович
Христян (Головня) Валентина Василівна
Чешков Олександр Анатолійович dot

 

Випуск 1978 р.

Аврамчук Олександра Дмитрівна
Балан Галина Іванівна
Данилевський Василь Олексійович dot
Заблоцький Ігор Євгенович
Копиленко Анатолій Якович
Коротаєв Олександр Олексійович
Лазарик Ігор Дмитрович
Мовчан Анатолій Іванович
Несмянович Ігор Олексійович dot
Полончук Лідія Павлівна
Семеренко Руслан Леонідович
Щедрін Віктор Вікторович

 

Випуск 1977 р.

Бондаренко Ніна Федорівна
Вєдєнічева Ірина Петрівна
Кравчук Сергій Григорович dot
Кудлай Олександр Григорович
Лейко Уляна Макарівна dot
Маслій Валерій Миколайович
Походун (Неізвєстна) Ольга Максимівна
Юревич Леонід Вікторович dot
Ярмоленко Віра Кузьмівна

 

Випуск 1976 р.

Адаменко Олександр Степанович
Бабій Василь Петрович
Ганджа Сергій Іванович
Добродій (Журавкова) Ольга Анатоліївна
Казанцев Анатолій Михайлович dot
Калінін Анатолій Михайлович
Кравчук Петро Федорович
Магницька Ольга Володимирівна
Мазур Віктор Йосипович
Миколайчук Микола Петрович
Неізвєстний Сергій Іванович dot
Павленко Яків Володимирович dotr

 

Випуск 1975 р.

Бражник Дмитро Борисович
Відьмаченко Анатолій Петрович dotr
Гончарова Раїса Іванівна dot
Грицай Зоя Іванівна
Доценко (Лозицька) Наталія Йосипівна dot
Євтушевський Олександр Михайлович dot
Вертиполох Олександр Якович dot
Ісакова (Жаркова) Валентина Володимирівна dot
Колесник Юрій Борисович dot
Костенко Людмила Михайлівна
Лозицький Всеволод Григорович dotr
Пасошнікова (Василенко) Людмила Петрівна
Скоцик (Россада) Світлана Григорівна
Соломаха Ольга Іванівна
Ходосевич (Міщишина) Ірина Гнатівна dot

 

Випуск 1974 р.

Ізотов Юрій Іванович dotr
Кармелюк Ганна Іванівна dot
Кройтор (Ізотова) Ірина Юліанівна dot
Кравченко Володимир Олексійович
Лазоренко Петро Федорович dot
Леонов Микола Андрійович
Міліневський Генадій Петрович dotr
Міняйло Микола Федорович dot
Стеклов Олексій Федорович dot
Терехов Олександр Генадійович
Россада Володимир Михайлович
Яворський Віктор Олександрович dot

 

Випуск 1973 р.

Бєлан Валентина Іванівна
Гайковська Галина Романівна
Іваннікова (Пасечник) Маргарита Миколаївна dot
Карпенко Антоніна Василівна
Кривдик Володимир Григорович dot 
Лакійчук (Скоблікова) Людмила Яківна
Малигін Анатолій Михайлович
Сугай Степан Петрович
Пасечник Сергій Васильович
Хміль Сергій Васильович dot

 

Випуск 1972 р.

Балінська Ірина Сергіївна
Ващенко Володимир Миколайович dotr
Долгополов Володимир Іванович dot
Кравцов Федір Іванович dot
Молотай Олександр Антонович dot
Мусатенко Сергій Іванович dot
Павлов Євген Миколайович
Розенбуш Олександр Ельмарович dot
Ткаченко Алла Павлівна dot
Щербановський Олександр Леонідович dot
Яценко Анатолій Іванович dotr

 

Випуск 1971 р.

Бацула Орест Іванович dot
Івченко Василь Миколайович dotr
Костюк Ірина Петрівна dot
Кудря Юрій Миколайович dot 
Курочка Євгенія Василівна dot
Лендерман Євгенія Ізраліївна
Петрова (Боровик) Валентина Миронівна
Сизоненко Юрій Васильович dot
Ткач (Ващенко) Олена Петрівна
Фартушна (Розенбуш) Віра Калениківна dotr
Яковіна Лариса Якимівна dot

 

Випуск 1970 р.

Афанасьєв Віктор Леонідович dotr
Ратнікова (Шемінова) Валентина Андріївна dotr
Рибка Світлана Павлівна dot
Семенюк Тетяна Петрівна
Смілянський Володимир Миколайович
Стембковська Тетяна Всеволодівна
Ульянич (Гусєва) Наталія Григорівна dotr
Хицький Валентин Миколайович
Чорномаз Валерій Павлович

Випуск з 1960 по 1969 року

Випуск 1969 р.

Володін Юрій Вікторович
Єфіменко Володимир Михайлович dot 
Ковальчук Георгій Улянович dot
Криводубський Валерій Никифорович dotr
Майзліна Тетяна Вереміївна
Масленнікова (Рибко) Людмила Борисівна
Халимоненко Володимир Аркадійович
Хлистун Федір Веремійович
Шайдо Олександр Миколайович dot

 

Випуск 1968 р.

Герасименко Світлана Іванівна dot
Король Віктор Іванович
Липовецький Валентин Олександрович dot
Миронов Микола Трохимович dotr
Нікольський І.С.
Остапенко Валерій Олексійович dot
Соляник Надія Іванівна

 

Випуск 1967 р.

Бабенко Юрій Григорович
Кривонос Анатолій Іванович
Попов Олег Сергійович dot
Свиридов Анатолій Михайлович
Троян Валентин Іванович dot

 

Випуск 1966 р.

Білий Олександр Григорович
Бондаренко Микола Петрович dot
Коваленко (Канівець) Наталія Дмитрівна dot
Колесниченко Олена Петрівна
Кузнєцов Володимир Іванович dot
Смотрєлкіна (Ботвинова) Валерія Володимирівна
Стасюк Микола Порфирович
Улькіна (Тарасенко) Ніна Яківна

 

Випуск 1965 р.

Гречко Валентина Григорівна
Даниленко Людмила Іванівна
Дмитренко Валентина Павлівна dot
Кисельов Валерій Йосипович
Манджос Андрій Володимирович dotr
Сенченко Людмила Дем'янівна
Случевська Лариса Григорівна
Терещенко Володимир Михайлович
Хмарук Світлана Іванівна
Хоменко Юрій Олексійович
Чміль Володимир Васильович
Шаповалова Алла Іванівна dot

 

Випуск 1964 р.

Гончаров Борис Петрович
Калениченко Валентин Віталійович dot

 

Випуск 1963 р.

Васильєва Ольга Володимирівна
Жаворонкова Алла Костянтинівна
Іжакевич Олена Михайлівна
Ноженко Галина Миколаївна
Нуждіна Майя Анатоліївна dot
Панченко Михайло Тимофійович
Пономаренко Раїса Олександрівна

 

Випуск 1962 р.

Бондаренко Володимир Іванович
Жиляєв Борис Юхимович
Кабакова (Караченцева) Валентина Юхимівна
Караченцев Ігор Дмитрович
Котович Аліса Станіславівна
Пухлій Жанна Михайлівна
Тарадій Володимир Кирилович

 

Випуск 1961 р.

Безребра Валерія Аркадіївна
Ільчишина Наталія Іванівна
Колесник Ігор Григорович dotr
Кур'янова Антоніна Микитівна dot
Нечипоренко Віталій Васильович
Руднікова Катерина Григорівна dot
Шипук Еліна Яківна

 

Випуск 1960 р.

Кравченко Людмила
Марченко Леонід Володимирович
Мізь (Кизюн) Любов Миколаївна dot
Рубо Герман Авенірович dot
Руденко Інеса Олександрівна
Страшкевич Євген
Чурюмов Клим Іванович dotr

Випуск з 1950 по 1959 року

Випуск 1959 р.

Аврамчук Віктор Володимирович dot
Болбочану Анатолій Васильович
Дума Дмитро Павлович dotr
Зосимович Ірина Дмитрівна dot
Кубкіна-Білецька Ірина Сергіївна
Кудінова Тетяна Петрівна
Майор Степан Павлович dot
Мороженко Олександр Васильович dotr
Одіна Неллі Іванівна
Славинська Алла Олександрівна dot
Соляникова Марія Іллівна
Шевченко Юлія Павлівна
Шульман Леонід Маркович dotr

 

Випуск 1958 р.

Алікаєва Кармія Віталіївна dot
Бабич Валентина Григорівна
Брага Олена Марківна
Качур Жанна Михайлівна
Корсунь Алла Олексіївна dot
Легейда Раїса Д
Ніколаєв Сергій Іванович
Рубашевський Олександр Андрійович dot
Таращук Віра Петрівна dot
Хейло Ернест Сергійович
Шевченко Михайло Іванович

 

Випуск 1957 р.

Дзюбенко Валентин Іванович dot
Дідиченко Олена Іванівна
Завіна (Бенюх) Віра Володимирівна dot 
Капустіна Олена Сергіївна
Коваль Олександр Миколайович
Кривуца Юрій Миколайович
Кручиненко Віталій Григорович dotr
Курочка Лев Миколайович dotr
Марченко Георгій Улянович
Мащинова Ада Миколаївна
Медведенко Кіра Федорівна
Огир Майя Борисівна dot
Полушкіна Ніна Петрівна
Хамицька Валентина Петрівна
Цапова Алла Павлівна
Яременко Клара Іванівна

 

Випуск 1956 р.

Андрієнко Дмитро Панасович dotr 
Бабич (Мещерякова) Ольга Іванівна dot
Близнюк Микола Микитович
Дзюбенко Микола Іванович dotr
Казютинський Вадим Васильович dotr (філософських наук)
Надубович Юлій Аркадійович dot 
Стефанов Олександр Петрович
Сухоіваненко Петро Якович dot
Ткачова (Федорова) Римма Тимофіївна

 

Випуск 1955 р.

Ворошилов Володимир Іванович dot
Грегуль Олександра Яківна dot
Несмянович Олексій Тимофійович dot
Шербаум Лідія Матвіївна dot
Семчук Лідія

 

Випуск 1954 р.

Баранова Галина Петрівна
Бондаренко Людмила Павлівна
Єфремова Алла А.
Гаєвська Тетяна К.
Гармаш Ольга С.
Іванчук Віктор Гнатович dot
Кашковська Катерина Т.
Маркіна Ольга Т.
Мельник Ірина К.
Потій А.П.
Холодна Зінаїда Ф.
Шморгун Тамара А.
Юрченко Ольга Т.

 

Випуск 1953 р.

Гавловська (Деменко) Олександра Олексіївна dot
Гельфанд
Назарчук Галина Кирилівна dot
Нікольський Генадій Михайлович dotr

 

Випуск 1952 р.

Братійчук Мотрона Василівна dot
Вепринська
Гуртовенко Ернест Андрійович dotr
Порфир'єв Володимир Володимирович dot
Федорченко Галина Леонідівна

 

Випуск 1951 р.

Гаврилов Леонід Михайлович
Дрофа Василь Кирилович dot
Мороз (Рахубовська) Галина Володимирівна
Рахубовський Анатолій Сергійович dot
Турчанінова Емілія Василівна
Цвєткова (Миронова) Маргарита Миколаївна

 

Випуск 1950 р.

Баклан Іван
Гулак Юрій Костянтинович
Ісаков Іван Андрійович
Мілейко Василь Кузьмич
Назарова Міра Михайлівна
Полупан Прокопій Миколайович dot
Розенфельд (Рєзнік) Рахиль Менахівна
Романчук Павло Родіонович dot
Стешенко Микола Володимирович dotr
Чернега Микола Акимович dot

Випуск з 1941 по 1949 року

Випуск 1949 р.

Абражаєв Борис
Жданова Ірина
Тихонько Євгенія Григорівна

 

Випуск 1948 р.

Ніколаєва Роза Василівна
Павлиш (Осіпова) Віра Павлівна
Пухальська (Жигалова) Іраіда Михайлівна
Хінкулова Наталія Андріївна
Шерман (Зельдіна) Марія Ютківна dot

 

Випуск 1941 р.

Король Олексій Костянтинович dotr
Колчинський Ілля Григорович dotr
Лукацька Фріма Йосипівна dot
Могилевський Емануіл-Мендель Ізраілович dotr

 

Умовні позначення
dotr - д.ф.-м.н
dot - к.ф.-м.н